android Ve İos İçin En İyi Hava Durumu Uygulamaları
ios 1

Android Ve İos İçin En İyi Hava Durumu Uygulamaları

Birçok işimizi cep telefonlarımızdan hallettiğimiz şu dönemde hava durumunu da anlık olarak öğrenmek istiyoruz. Öyle ki gün içinde tercih edeceğimiz kıyafetleri de hava durum hareketlerine göre seçiyoruz. Bu yazıda android ve ios işletim sistemli akıllı telefonlarınız için en iyi hava durumu hizmeti sunan uygulamalardan bahsedeceğiz.

En İyi Hava Durumu Uygulamaları

Android için telefonla birlikte içinde yüklü gelen uygulamalardan sıkıldıysanız AccuWeather uygulaması tam size göre. Uygulamayı kullanarak konumuza göre saatlik muhtemel hava durumu hareketlerini görebilirsiniz ayrıca android ve ios marketlerden indirebilirsiniz. Dark Sky hava durumu uygulaması andorid ve ios işletim sistemli cep telefonlarınızda kullanabileceğiniz 120 saniye aralıkla güncellenen uygulamadır.

GO Weather Forecast and Widgets ise sadece android markette bulunan konumunuza göre geniş hava durumu bilgileri gösteren uygulamadır. Hava durumu hakkında bilgi verdiği gibi rüzgârın hızı, yağmurlu havalarda yağış miktarını da belirterek kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır. Weater Bug ise tehlikeli sayılabilecek durumlarda kullanıcıya bilgi verir, android ve ios marketlerden indirilebilir.

 

Abdullah YANARATEŞ {Abdullah YANARATEŞ}

“Android Ve İos İçin En İyi Hava Durumu Uygulamaları” üzerine 1 yorum

  1. Ebru dedi ki:

    Gerçekten güzel bir uygulama bende artık bunu kullanıyorum ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.