Android’in Bilinmeyen Özelliklileri
İnceleme 1

Android’in Bilinmeyen Özelliklileri

Android telefonların bilinen özeliklerinin dışında bilinmeyen yanları da bulunmaktadır. İki uygulamayı bir ara da kullanmak isteyenler için yapması gereken bazı işlemler vardır.

Android Özelikleri Uygulaması Nasıl Yapılır?

Ekranda istediğiniz iki uygulamayı kullanmanız çok basit. Bildirimde bulunan ikonlara uzunca basmanız menüye girmenizi sağlayacaktır. Ayarlardan hakkında bölümünden ise Android versiyon numaralarına uzunca tıklayarak N yazsını görünce sürekli olarak tıklayıp kedi emojisini görürsünüz.

Tekrar basılı tutarak son bölüme geldiğinizde No entry emojisi ile karşılaşırsınız.  Androidlerde bildirimlerde iki sekmeli olarak uygulanabilir. Herhangi bir ikonu eklemek sizin elinizde Fazlaca özelliklere hızlı ve anında erişim sağlamanız mümkün. Ekrana gelen android yazılarının daha rahat görünmesi için istediğiniz boyutta değişim yapabilirsiniz.

Androidler Gelişmeye Devam Ediyor

Androidlerde birçok uygulama geliştirilmeye devam edecek ve kullanıcıları için büyük kolaylıklar sağlamaya devam edecektir. Bu iki özellik ise her telefonda kullanamaz ve uygulanamayan bir özelliktir. Android özelliği olan telefonlarınızda bu uygulamadan faydalanmanız mümkündür. Data saver uygulaması ile de uygun internet paket avantajları ile cebiniz rahat edecektir.

 

Abdullah YANARATEŞ {Abdullah YANARATEŞ}

“Android’in Bilinmeyen Özelliklileri” üzerine 1 yorum

  1. Ebru dedi ki:

    Çok iyi ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.