Androidler İçin Tasarlanmış Mükemmel Dövüş Oyunları
İnceleme 0

Androidler İçin Tasarlanmış Mükemmel Dövüş Oyunları

Teknolojinin hayatımıza kattıklarına bakarak da söyleyebiliriz ki günlük yaşantımızda sevdiklerimize en çok da kendimize ayırdığımız zaman gün geçtikçe artıyor. Arta kalan değil özellikle kendimize ayırdığımız bu zaman dilimi içerisinde her an her yerde şüphesiz android cihazlarımız ile vakit geçiriyoruz. Bir çoğumuz merak sardığımız ve birbirimiz ile rekabet içinde olduğumuz ama asıl kendimizle yarıştığımız oyunların müptelasıyız. Aksiyon, macera, merak hepimizde heyecan yaratan duygulardır. İşte bu duyguları her an yaşayabileceğiniz

Androidler İçin Tasarlanmış Mükemmel Dövüş Oyunları

Swat city sniper: Eğer sizde kahraman olmak istiyorsanız bu oyun kesinlikle size göre. Yaşadığınız dünyayı kurtararak tüm dünyanın hayran kaldığı bir kahraman olabilirsiz.

Mortal kombat X : Harika karakterler içeren bu oyun tam da dövüş tutkunları için tasarlanmış.  Gerek olağan üstü güçleriniz gerekse dövüş silahlarınız ile sizi kimse yenemez. Bu oyunu oynayacaklar bilmeliler ki her an savaşa hazır olmalısınız.

Androidler için tasarlanmış mükemmel dövüş oyunlarının en heyecan ve karakter zengini olan oyunu ise;

Injustice:Gods amongus:Dc kahramanları ve kötü adamlar bir arada. Bu savaşı kazanabilmek için kesinlikle bir araya gelmelisiniz. Kötülere karşı iyiler her zaman kazanır. Daha ne bekliyorsun haydi gücünü göster.

 

Alişan Karahali {Alişan Karahali}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.