Çılgın Hırsız 3
Sinema 1

Çılgın Hırsız 3

Çılgın Hırsız 3, asıl adıyla Despicable Me 3 filmi, 2017 – ABD yapımıdır. Çılgın Hırsız 3, serinin önceki filmlerinde olduğu gibi daha çok komedi ve macera üzerine kurulmuş bir animasyon filmidir. Animasyon türünün önce gelen filmlerinden olan Çılgın Hırsız, serinin 3.filmiyle sevenleriyle buluştu. Çocuklar kadar yetişkinlere de hitap eden filmin yönetmenliğini diğer serilerde olduğu gibi Pierre Coffin, Kyle Balda yapmaktadır. Genç sinema severler tarafından oldukça beğenilen ilk iki serisiden sonra üçüncü serisinde de yapımcı koltuğunda Chris Renaud ve Christopher Meledandri oturmaktadır.

Filmin Senaryosu

Çılgın Hırsız 3’te Gru, Balthazar Bratt ile yaptığı mücadeleden yorulmuş ve suç dünyasından çekilmiştir. Huzurlu bir hayat sürmeye karar veren Gru, zamanın boş geçmesinden memnun değildir. Gru’nun bu sıkıntılı zamanlarını sona erdiren olay ise; Dru adında kız kardeşi olduğunu öğrenmesi olacaktır. Dru’nun abisinden istediği tek şey, ailesinin yıllardan gelen kötülük genini sürdürmek ve büyük bir banka soygunu yapmaktır. İlk başlarda sakin yaşamı seçen Gru, bu fikre uzak kalsa da zamanla ısınacaktır.

Film Ekibi

Çılgın Hırsız 3, serinin diğer filmlerine oranla daha iddialı olacak 25 Ağustos 2017’de vizyona girdi. Filmdeki karakterleri; Steve Carell, Miranda Cosgrove, Russell Brand, Kristen Wiig, Trey Parker gibi başarılı sanatçılar seslendirmiştir.

Abdullah YANARATEŞ {Abdullah YANARATEŞ}

“Çılgın Hırsız 3” üzerine 1 yorum

  1. Fatos dedi ki:

    Çok güzel bir animasyon cocuklar çok seviyor bilginiz icin teşekkür ederiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.