Echo Piano
ios 0

Echo Piano

Apple’in İOS tabanlı uygulamaları için sunduğu İtunes uygulamasıyla tüm dünyanın beğenisini kazanmıştı. Bu programın en sevilen özelliklerinden biri de kullanıcıların istedikleri müzikal enstrümanı dijital olarak çalabilmeleriydi. Diğer program yapımcıları bu tarz uygulamalardaki piyasa boşluğunu görerek birçok bu tarz uygulama ürettiler. Echo Piano’da bu uygulamalardan biridir.

Echo Piano

İphone ya da İpad, kullanıcıları İOS platformunda çalışan Echo Piano ile müzikal enstrümanla çalabiliyorlar. Bu uygulama piyano çalmayı seven kullanıcıların oldukça beklentisini karşılıyor. Uygulamanın ara yüzü oldukça basit ve kullanışlı tasarlanmış. Böylelikle daha önce piyano çalmamış kullanıcılar da kolaylıkla kullanabiliyor.

Echo Piano, ücretli olarak kullanıcılara sunuluyor fakat bazı dönemler kampanyalar düzenleyerek, kullanıcılara ücretsiz olarak kullanma şansı veriliyor. Uygulama, kendisine rakip birçok uygulamadan oldukça ayrılıyor. Özellikle arkada müzik devam ederken siz farklı oktav aralıklarına geçebiliyorsunuz.

Abdullah YANARATEŞ {Abdullah YANARATEŞ}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.