google ceosu
İnternet 0

Google Ceo’sundan Şık Davranış

Sundar Pichai, Google CEO’su olarak çoğu kişi tarafından oldukça tanınmaktadır. Bu defa asından çok şık bir davranışa imza atarak söz ettirdi. Kendisine mektup atan ve iş başvurusunda bulunan yedi yaşındaki minik bir kıza, cevap yazdı.

Google Şık Davranışlarından Birini Daha Gözler Önüne Serdi

Basında adını küçük yaştaki miniklere olan düşünceli davranışıyla sıklıkla duyuran Google, şimdi de yedi yaşındaki minik bir kız çocuğunun mektubuna yanıt verdi. Chloe Bridgewater isimli minik, Google’de çalışmak gibi bir hayale sahiptir. Bu hayal için de harekete geçmiş ve Google’a mektup yollamıştır. Minik parmaklardan dökülen ve çocuk kalbinin tüm masumluğunu taşıyan bu iş başvuruşuna, CEO Sundar Pichai kayıtsız kalmadı. Kıza bir cevap maili yolladı.

Çok Güzel Bir Mektup Ve Cevabı

Küçük kız ilgi alanlarında robot ve bilgisayar olduğunu belirten bir mektup yolladı. Bu ilgisinden dolayı da Google’da çalışmak istiyordu. Mektubunda tüm bunları çok içten bir şekilde dile getirdi. Bu maile karşılık da Sundar Pichai, çok içten ve kızın hayalini destekleyici bir cevap yazdı.

Cevabında küçük kıza teşekkür eden CEO, kızın ilgi alanları içinde sevindiğini belirtti. Aynı zamanda gelecekte de sürekli öğrenmesini teşvik edici cümlelere yer verdi. Cevabını da kızı sıkı bir şekilde çalışmaya ve okulunu bitirmesine yönlendirerek bitirdi. Aynı zamanda bu şartları sağladığında, Chloe Bridgewater’a iş başvurusunu sabırsızlıkla bekleyeceğini iletti.

Gelen mail kızın babasını da çok mutlu etti ve kızının özgüvenle dolduğunu ifade etti.

 

Abdullah YANARATEŞ {Abdullah YANARATEŞ}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.