Karanlıklar Ülkesi 5
Sinema 0

Karanlıklar Ülkesi 5

Serinin 5. filmi olan Karanlıklar Ülkesi Kan Savaşları olan orijinal ismi Underworld Blood Wars olan film aksiyon, fantastik ve korku türünde üç boyutlu bir ABD filmidir. Filmin yönetmen koltuğunda Anna Foerster yer almaktadır. Film 91 dakikadır.  Filmin kurgusu Peter Amundson’a aittir.

Filmin genel konusu kurt adamların ve vampirlerin gizli tarihi ve geçmişidir. Fimin hikâyesinde kurt adamlara Lycan denmektedir. Bunun anlamı kurt veya başka vahşi bir hayvan olduğuna dair delüzyonlara sahip olan kişiye verilen isimdir. Film bir kurt adama aşık olan ve onu öldürmek ya da kendi hayatını riske atmak arasında karar vermek zorunda olan bir cadı ile kurt adam arasında geçmektedir.

Serinin ilk filmi 2003 yılında gösterime girmiştir.  ikinci filmi Karanlıklar Ülkesi Evrim adı ile 2006 yılında, üçüncü filmi Karanlıklar Ülkesi Lycanların Yükselişi filmi ile 2009 yılında, dördüncü filmi Karanlıklar Ülkesi Uyanış filmi ile 2012 yılında vizyona girmiştir. Serinin 6. ve sonuncu filmi ise Karanlıklar Ülkesi Kan Savaşları filmi 2 Aralık 2016 yılında gösterime girmiştir.

Abdullah YANARATEŞ {Abdullah YANARATEŞ}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.