Samsung Galaxy Tab S2 Tasarım İncelemesi
İnceleme 0

Samsung Galaxy Tab S2 Tasarım İncelemesi

Samsung, geçtiğimiz yıllarda Galaxy Tab S adlı tablet cihazını piyasaya sürmüştü. Önceki cihaz 10.5” inç ekranı ve tasarımıyla diğer tabletlere göre çok büyük fark yaratmıştı. Samsung, Galaxy Tab S ile birçok kullanıcının beğenisini kazanmıştı, şimdi ise daha küçük daha hafif daha şık bir tablet Galaxy Tab S2 ile teknoloji severlerle buluştu.

Yeni Samsung Galaxy Tab S2, 9.7” inç ekranıyla ve ince, hafif tasarımıyla kullanıcıların dikkatini çekiyor. Tableti tasarım açısından incelediğimizde, tuşların dikey olarak kullanım için konumlandırıldığını fark ettik. Tabletin ön alt kısmına ana ekran tuşuyla, parmak izi okuyan sensör yerleştirilmiş. Galaxy Tab S2, tasarım ve kullanış açısından özellikle bir şeyler okumayı, izlemeyi seven kullanıcıları memnun edeceğe benziyor.

Galaxy Tab S2’yi elimize aldığımızda ilk olarak çok hafif ve ince bir ürün olduğunu hissettik. Ardından teknik özelliklerine baktığımızda, 5.6 MM kalınlığa ve 389 gram ağırlığa sahip olduğunu gördük. Bu teknik tasarım verilerine göre Tab S2, diğer tabletler arasında en hafifi diyebiliriz.

Abdullah YANARATEŞ {Abdullah YANARATEŞ}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.