Reklam Alanı
super mario
Android 0

Süper Mario Run Uygulaması Artık Androidlere Geliyor?

Nintendo tarafından, Süper Mario Run uygulamasının android programlarda da gözükeceği hatırlatıldı. Peki, Süper Mario Run uygulaması android programlar için hangi tarihte faaliyete geçecek?

Bugünkü gelen haberlere bakılırsa; Süper Mario Run mart ayı içerisinde Google play store’da Mart ayında yayınlanacak. Eğer bu konuda bilgi sahibi olmak ve bu haberi takip etmek istiyorsanız aşağıdaki linkten ön kayıt yaptırarak bununla ilgili haberlere ulaşabilirsiniz. En fazla mart ayının sonlarında yayınlanacağı belirtilen Android Süper Mario Run’ın, bu hafta sonlarına doğru Google Play Store’da gözükmesi beklenmektedir.

Android İçin Süper Mario Run Oyun Ücreti

Bu arada Android Süper Mario Run oyunu için ilk 3 bölüm ücretsiz olarak oynatılacak. Daha sonraki bölümler için ise ancak ücretli olarak satın almak suretiyle oynamak mümkün olacak.

Süper Mario Run oyununun hangi telefon, tablet ve benzerleri için ve de androidin hangi sürümleri için çalışacağı ise henüz belirsizliğini korumaya devam ediyor. Fakat tahminlere göre söylemek gerekirse 4.3 ve daha üzeri olan sistemdeki androidlerde çalışacaktır

Abdullah YANARATEŞ {Abdullah YANARATEŞ}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.