traffic Racer İle Trafiği Birbirine Katın
Oyun 0

Traffic Racer İle Trafiği Birbirine Katın

Traffic racer oyunu, gerçek hayatta trafikte yapamayacağımız birçok şeyi yapabildiğimiz bir oyun. Android ve iOS platformlarında oynanabilen oyun ile trafikte hız yaparak yüksek skorlar elde edebilmek mümkün. Oyunda amaç yoğun bir trafik içerisindeyken araçlara makas atarak hedefe en kısa sürede ulaşmak.

Her hedefe ulaştıkça para kazanıyoruz ve bu paralar ile daha üst seviye arabalar alabiliyoruz. Oyun grafikleri ile göz kamaştırıyor. 35’den fazla araç modelini kullanabileceğiniz oyunda gerçekçilik hissi de unutulmamış. Ses ve görsellik açısından adeta oyunun içindeymiş izlenimine sahip oluyorsunuz. Oyunda çeşitli oyun modları da yer almakta. Toplam beş farklı modda oyunu oynayabilmek mümkün. Traffic Racer Apk Hile indir ile oyunun hilelerini bulabilmek mümkün.

Traffıc Racer Hileleri

Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da çeşitli hileler mevcut. Bu hileleri kullanabilmek için farklı apk dosyalarına ihtiyaç duyuyoruz. Genel olarak Traffic Racer hileleri ile çok çok para kazanıp bu paralar ile istediğimiz araçları alabiliyoruz ve oyunda istediğimiz değişiklikleri yapabiliyoruz. Aşağıda örnek bir kaç hile sıralanmış durumdadır. Traffic Racer Apk Hile indir diyerek birçok hileye ulaşabiliriz.

Traffic Racer 1.9 para hileli apk ile sınırsız para kazanıyoruz ve farklı mekanlarda istediğimiz arabayı kullanarak yarışları kazanabiliyoruz. Traffic Racer 2.3 apk modunda ise yeni arabalar eklenmiş durumda ve bu hilede de sınırsız şekilde paramız oluyor. Ayrıca bu modda türkçe seçenekler de mevcut.

Traffic Racer oyunu farklı modları ile zevkle oynanan bir oyundur. Oyunun hileleri de yenilenen güncellemeleri ile birlikte yenilenmektedir. Google play markette bulamayacağınız oyun hilelerini internet üzerinden bulabilirsiniz. İnternette bulacağınız apklar ile sizler de oyunu sınırsız ve bol para ile oynayabilirsiniz. İnternette indirdiğiniz apk’yı telefonunuza kurmak için telefonunuza gerekli ayarları yapmanız gerekmektedir.

Abdullah YANARATEŞ {Abdullah YANARATEŞ}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.