vestel Venüs Z10 Ürün İncelemesi
İnceleme 0

Vestel Venüs Z10 Ürün İncelemesi

Vestel Venüz Z10 orta sınıf alım gücüne sahip kullanıcılar için üretilmiş. Cihazın teknik özelliklerini incelediğimizde Qualcomm MSM8940 kod numarasında sahip Snapdragon 435 mobil işlemciyi kullandığını fark ettik. İşlemci toplamda 8 çekirdeğe ve 1.4 Ghz frekansa sahip olarak üretilmiş. Grafik tasarımı için de Adreno 505 kullanılmış.   Vestel Venüz Z10 aynı zamanda, 802.11ac desteğini de kullanıcılarına sunmuş. Telefonda, Bluetooth 4.1 desteği ile USB Type-C kullanılmış.

Vestel, telefonda performansı arttırılmış 4 GB RAM ile 64 GB dahili hafıza kullanılarak, kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmayı hedeflemiş. Ayrıca telefonda MicroSD kart girişine de yer vererek dışarıdan ek hafıza eklenmesine de imkan verilmiştir.

Kamera konusunda da iddalı olan Vestel Venüs Z10, kamera olarak İOS destekli 13 MP çözünürlüğe sahip bir arka kamera kullanmıştır. Telefonun ön yüzünde ise, 8 MP çözünürlüğe sahip iyi sayılabilecek bir ön kamera kullanılmış. Vestel Z10, 3050 mAh batarya kapasitesine sahip olarak Quick Charge 3.0 desteği sayesinde hızlı şarj olma özelliğine sahip olarak piyasaya sunulmuş.

Abdullah YANARATEŞ {Abdullah YANARATEŞ}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.