Kapat
Reklam Alanı
Gençler 103 views 0

20 Saniyede Göz Renginizi Maviye Çevirin

20 Saniyede Göz Renginizi Maviye Çevirin

20 saniye içerisinde göz renginizi maviye çevirmek ister misiniz? Size dair oldukça hızlı bir şeklide ön plana çıkaracağımız bu çalışmalarda, oldukça güçlü ve yoğun bir süreç çıkıyor karşımıza. Mavi gözlü olmak belki de çoğu insanın hayali. Lakin oldukça şaşırtıcı bir şekilde, nüfusun yalnızca %17’sinin gözleri mavi.

Şayet siz de göz renginizi değiştirmek isityor iseniz, Stroma Medical’in yaptığı operasyonu kullanarak yalnızca 20 saniyede maviye dönüştürebiliyorsunuz. Bu durum sadece renk değiştirmiyor aslında. Pigment ile alakalı bir çalışma yapıyor ve bu sayede renk yoğunluğu biraz daha artıyor. Bu sayede gözlere gelen ışıklar sayesinde insanlar göz renginizi mavi olarak görüyor. Koyu melanin pigmenti dediğimiz yere yapılan destekler ile göz rengine dair bir gelişim çıkıyor karşımıza.

Kesinlikle Onaylı Değil

Bu işlemi yaptırmak isteyenler olacaktır ama onaylı bir işlem olmadığının altını çizelim. Operasyonu tasarlayanlar, her gözün altında yatan renk pigmentlerine birazcık pigment desteğinde bulunulur ise gözlerin mavi rengine ulaşabileceğini söylüyor. Bu durum da oldukça ilgi çekiyor lakin hala ABD üzerindeki düzenleyecilerden konuya dair bir onay alınmadığını görüyoruz. Bu durum için oldukça riskli olabilecek detaylar da var gibi görünse de, 20 saniye içerinde gözlerin maviye dönmesi durumu gerçekten hayret verici.

Tamam bu bir ilüzyon ama yine de mavi olarak görünmek, insanların hoşuna gidecek bir durumdur ve bu da gayet etkili bir şeklide bizlerin karşısına çıkacaktır. Hem daha seri, hem de daha güçlü bir yapı ile ön plana çıkarılan bu çalışmaları kullanmak ve detaylandırmak için tek yapmanız gereken uygun dokunuşları ortaya çıkarmanız olacaktır.

Sitemiz üzerinde, TeknoZum ailesi olarak, sizlere dair anlattığımız birbirinden farklı gelişme var. Bu gelişmelerin en büyük özelliği, teknoloji ailesi olarak sunduğumuz hem bilimsel, hem de sağlık üzerinden ön plana çıkarılan çalışmaların olması oluyor. Bu yüzden gayet yoğun ve etkin bir dil ile güncel düzenlemeleri ön plana çıkarabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken birkaç tıklama ile çalışmaları takip etmeniz ve bunların hepsini online olarak kullanmanız olacaktır. Sistemli bir yenilik ve online çözümler için, sitemizi incelemeye devam edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.