Reklam Alanı
türk telekom müşteri hizmetleri
ÇözümNet 23 views 2

2017 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri hızlı bağlanma

türk telekom müşteri hizmetleri direk bağlanBağlı bulunduğumuz operatörler ile sorun yaşadığımızda, cep telefonumuza her hangi bir ayara ihtiyaç duyduğumuzda ya da kampanyalar ile ilgili bilgi almak ya da kampanyaya başvurmak istediğimizde artık direk müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyoruz. Ancak ilgili operatörün numarasını çevirdiğimizde Türk Telekom müşteri temsilcisine bağlanmak bazen insanı çıldırtmak noktasına geliyor. Çünkü neredeyse hiçbir operatör müşteri temsilcisine bağlanmak için gerekli gerekli basılacak tuşu ilk başta söylemiyor. Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak için hangi tuşları sırası ile tuşlayacağınızı sizin için araştırdık.

HANGİ TUŞLAR

444 1 444 numarasını aradığınızda karşınıza ilk başta Türkçe karşılama mesajı çıkacaktır. Sonrasında ise İngilizce devam etmek için 9 tuşuna basmanız istenecektir, Bu aşamada bekleyiniz. Devamında ise sırası ile

1(bir) – 1 (bir) <burada 1’den 9’a kadar yönlendirme tuşlarını söylemekte en son ise müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0 (sıfır) tuşlayınız diyor> ve 0 (sıfır) tuşlayınız. 0 (sıfır) tuşladığınız zaman şayet sesli imzanız yoksa sesli imzadan bahsetmekte, bir şey yapmanıza gerek yok, bekleyiniz. Artık sizi müşteri hizmetlerine bağlamak için sıraya almış bulunuyor. Bundan sonrası da sabır işi, şayet müşteri hizmetlerine bağlanmak için deneme aramamızda 7 dakika kadar bekledik.

 

Abdullah YANARATEŞ {Abdullah YANARATEŞ}

“2017 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri hızlı bağlanma” üzerine 2 yorum

  1. Kübra Mahmut Tatlı dedi ki:

    Teşekkür ederim .

  2. Ebru dedi ki:

    Bilgi için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.