Reklam Alanı
2017 Yılının En İyi Filmleri
Sinema 237 views 0

2017 Yılının En İyi Filmleri

2017 Yılının En İyi Filmleri

2017 yılı sinema severler için verimli bir yıl oldu. Özellikle yabancı filmlere herkes doydu diyebiliriz. 2017 yılında ülkemizde öne çıkan ve en fazla konuşulan film ise Ayla filmi oldu. Bizde TeknoZum ailesi olarak 2017 Yılının En İyi Filmleri ‘ni sizler için derledik. Şayet henüz izlemedi iseniz bu filmleri kesinlikle izleyiniz.

1. Süperstar (Secret Superstar)

Tek hayali dünyanın en iyi şarkıcısı olmak olan muhafazakar bir ailenin 14 yaşındaki kızı Insiya, ailesinin engellemeleri karşısında umudunu kaybetmişken ülkenin en önemli müzik yapımcılarından biri olan Shakti ile tanışır ve engellenemez çıkışı başlar.

2. Ayla

Kore Savaşı’nda asker olan Süleyman, kimsesiz kalan Koreli bir kıza sahip çıkar ve aralarında duygusal bir bağ oluşur. Süleyman, çok sevdiği Ayla’yı savaş bittiğinde Türkiye’ye getirmek ister fakat Kore yasalarının engellemeleri ile karşılaşır.

3. Logan

Filmin başrol oyuncusu Logan’ın ilerleyen yaşı nedeniyle süper yetenekleri kaybolmaya başlamıştır. O tüm dünyadan kaçmaya çalışsa da Laura isminde küçük bir kız onu bularak yardım ister. Eğer yardım etmeyi kabul ederse kendisi gibi özel yetenekleri olan bu kızı peşindekilerden koruması gerekecektir.

4. Mucize (Wonder)

2017 Yılının En İyi Filmleri

Auggie Pullman’ın yüzündeki doğuştan gelen kalıcı iz geçirdiği birçok ameliyata rağmen düzelmemiştir. Okul hayatına başladığında ise kendisinin diğer insanlardan farklı olmadığına çevresini inandırması gerekecektir.

5. The Invisible Guest

2017 Yılının En İyi Filmleri

Bir otel odasında fotoğrafçı sevgilisinin cesedi ile birlikte polis tarafından yakalanan ünlü iş adamı Adrián Doria için işler hiç iyi gitmemektedir. Ülkenin en iyi avukatları ile anlaşarak kendisini aklamanın yollarını arayacaktır.

6. Yedinci Hayat

Dünya nüfusu kontrol edilemez bir artış ile karşı karşıyadır ve doğal kaynaklar hızla tükenmektedir. Bunun üzerine tüm dünyada tek çocuk kotası getirilmiş, fazlalık çocuklar devlet tarafından öldürülmektedir.

7. John Wick 2

Aksiyon dolu hayattan uzaklaşmış, sakin bir şekilde köpeğiyle yaşamını sürdüren John Wick kendisini yine istemediği olayların içerisinde bulur. Bu seride İtalya’nın başkenti Roma’da oldukça tehlikeli çetelerle tek başına savaşacaktır.

8. İntikam (The Foreigner)

Çok sevdiği kızını bir terör saldırısı sonucu kaybeden Quan’ın tek isteği kızının katillerinin yakalanıp cezalandırılmasıdır. İngiliz devletinden yardım ister, olayı çözmesini beklediği yetkililerin de masum olmadığını öğrendiğinde kendi adaletini arayacaktır.

9. Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı

Alçak kaptan Salazar şeytan üçgeninden kurtulmayı başarınca denizlerin kralı Jack Sparrow oldukça zor bir duruma düşmüştür. Onun için tek kurtuluş yolu denizlerin mutlak hakimi olan Poseidon Asası’nı bulmaktır.

10. Hızlı ve Öfkeli 8

Tüm aile suçtan arınmış sakin bir hayat sürerken Toretto’nun gizemli bir kadın olan Chiper ile çalışmaya başlamasıyla aksiyon dolu macera yeniden başlar. Artık ekibin tek amacı liderlerine yanlış yaptığını kabul ettirmek ve ailesine geri döndürmektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.