Kapat
2018 Android Oyunları
Android 254 views 0

2018 En Güzel Android Oyunları

2018 En Güzel Android Oyunları

Android, şüphesiz ki en efektif işletim sistemlerinden biridir. Bunun kanıtı olarak da milyonlarca insanın Android’i tercih ettiğini görmekteyiz. Telefonlarımızın vazgeçilmez bir işletim sistemi olan Android, gerek kolay kullanımı, gerekse de insanların alışkanlıklarına bakılacak olursa sevilen bir konumdadır. Bunu gösteren birçok özelliği de mevcuttur. Yıllardır süregelen varlığı, kullanım kolaylığı, hızlı oluşu ve daha nice özelliği sebebiyle, insanlar onun olduğu telefonlara rağbet gösteriyor. Güvenliğe verdiği önemle de ne kadar önemli bir işletim sistemi olduğunu gösteriyor.

Fotoğraflarınızı, videolarınızı, mesajlarınızı ve daha nice özelinizi garanti altına alan bu işletim sistemi, yüz tanıma kilidi de sağlıyor. Birçok kesimin önemli dediği bir diğer özelliği ise, oyunlarının hızlı olması ve kasma ya da donma sorunu göstermemesidir. Oyunları birçok kez en iyi oyunlar listesinde başta da yer almıştır. 2018’de yine birçok eğlenceli oyuna imza atan veya atacak olan Android, siz değerli kullanıcılarını düşündüğünü gösteriyor. 2018’de çıkacak olan oyunlarının bazılarından alt başlığımız da bahsedelim.


2018’de Piyasada Olacak Olan Oyunlar

Google Play’de hizmetinizde olacak oyunlar, Androidin garantisinde olup, ücretlerine veya ücretsiz olup, indirilmelerine ve oynanmalarına değecek kalitede oyunlar olmalarıyla göze çarpıyor. Bu oyunlar Google Play’in denetim editörleri tarafından denetlenip, siz değerli kullanıcıların hizmetine sunulmuş ve sunulmaya devam edecektir. Bu oyunlar ise;

Bit Heroes, Bloons Supermonkey, Dancing Line, Idle Heroes, Lumino City, Lords Mobile, Modern Combat Versus, Old Man’s Journey, The Walking Dead No Man’s Land Fire Emblem Heroes, Futurama: Worlds Of Tomorrow, Last Day On Earth: Survival, Dead Warfarei, Agent Alice’dir.

Oynanış Bakımından Yenilikler Olacak

Bit Heroes, güzel bir atmosfere sahip, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur. Kendinizi geliştirip, loncalardan alabileceğiniz ürünler, eğlenceye eğlence katıyor. Dragon Project, rahat kullanıma sahip, kahramanını rahat kullanmanı sağlayan bir dövüş oyunudur. Lumino City ise, Lumi adlı karakterin, babasının peşinden gitmesini ve Lumino şehrinde ki karışık oyunları geçmesini kapsayan bir oyun olup ve zekâ oyunlarını hızlı şekilde geçerek babasını bulmayı amaçlayan bir tür zekâ ve strateji oyunudur.

 

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.