Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
2018 En İyi iOS Oyunları
Oyun 453 views 0

2018 En İyi iOS Oyunları

2018 En İyi iOS Oyunları

2017, oyun açısından çok iyi geçen bir yıl oldu. Birçok oyun bu yılda zirve yapmıştı, oyunların maddi boyutları açısından baktığımızda ise, diğer yılları geri de bırakmıştı. 2018 yılı ise şuana kadar ki bölümde hızlı gittiğini söyleyebiliriz. İOS birçok oyun çıkardı ya da çıkarmak için beklemekte. Görünüşe göre 2018 yılı, geçen yılı geçecek şekildedir. Son zamanlarda popüler olan birçok 2018 En İyi iOS Oyunları vardır. Bu oyunları şimdi inceleyelim.

iOS’un 2018 Yılında Çıkardığı En Popüler Oyunlar

Herkesin oyun zevki birbirinden farklı olabilir ve başkasına güzel gelen bir oyun, size güzel gelmeyebilir. Oyunları seçerken dikkat ettiğimiz unsur ise, en çok indirme ve en çok yorum alma kısmıdır. İOS ise bu konuda size en iyi eğlenceyi ve güveni vereceğini garanti ediyor. İnsanların tercih edeceği kalitede oyunları piyasaya süren İOS, ne kadar önemli bir işletim sistemi olduğunu gösteriyor. Hızlı olması, canlı görünümü ve donma sorunu olmayan İOS’da, oyunlar üst seviye de güzel oynanarak, kullanıcılarını tatmin ediyor. İOS’un 2018’de piyasaya sürdüğü ve süreceği oyunlardan basıları ise:

  • Oceanhorn 2, Morphite, Black Desert Mobile, Dead Rivals, Shadowgun Legends, Mighty Battles, Gundam Battle, Mad World, Hundred Soul, Tekken Mobile, Art Of War, Red Tides, Tera Mobile, Flame vs Blaze’dir.

 Bazı iOS Oyunlarının Detayları

İOS oyunları; zevkli, oynanışı kolay, arkadaşlarla oynanabilir, hızlı ve kasma sorunu olmamasıyla dikkat çekiyor. 2018’de çıkacak veya çıkmış olan oyunlarının tamamı bu özelliğiyle kullanıcılarını memnun ediyor. İOS ise, bu oyunlar ne ilk ne de son olarak kullanıcılarına verdiği değeri gösteriyor. Oyunları fazlasıyla merak eden kullanıcılarımıza, biraz bu güzel oyunların detaylarından bahsedelim. Ancak bahsetmeden önce, oyunlarınızı oynarken arka planında çok fazla uygulama açık bırakmayın ki, oyunların tadına varabilmeniz mümkün olsun. Oceanhorn 2: Serbest bir kameranın görüş açısında olan oyun, harika grafikleriyle dikkat çekiyor ve sevenlerini memnun ediyor. Dead Rivals ise, bu oyun da karakterinizi seçip, zombilere karşı, hem arkadaşlarınızla hem de çevrimiçi kullanıcılarla oynayarak savaşabilir ve zevkini çıkarabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.