BlogSosyal Medya

[2023] Video Sonunda veya Şablonda CapCut Filigranı Nasıl Kaldırılır?

Bu yazımzıda, CapCut uygulamasından filigransız video düzenlemeleri almak için düzenlenen video sonundan veya şablondan CapCut filigran özelliğini nasıl kaldıracağınızı veya devre dışı bırakacağınızı öğreneceksiniz.

capcut

CapCut Filigranı Nasıl Kaldırılır?

Popüler video paylaşım platformu TikTok için varsayılan video düzenleme uygulaması olan CapCut video düzenleme uygulaması , yalnızca TikTok’ta kullanışlı paylaşım için değil, aynı zamanda tek bir yerde sunulan geniş video düzenleme özellikleri için de benzer bir beğeni topladı. Ancak, günümüzdeki çoğu ücretsiz video düzenleme uygulamasında olduğu gibi , CapCut ile ilgili en büyük sorun, video düzenleme ve video düzenleme şablonlarının sonunda filigranlara sahip olmasıdır.

Bazı insanlar için bu oldukça can sıkıcı olabilir. Bir filigran sökücüye ihtiyaç duymadan, bu gönderi size CapCut filigranını zahmetsizce nasıl kaldıracağınızı gösterecek. İki tür CapCut filigranı vardır: bitiş filigranı ve şablon filigranı. Aşağıdaki iki öğretici, CapCut filigranını video sonundan veya CapCut şablonlarından nasıl kaldıracağınızı gösterir. Daha fazlasını öğrenmek için lütfen okumaya devam edin.

CapCut Video Bitişinde Filigran Nasıl Kaldırılır?

Adım 1. CapCut Projesini Yükleyin

Video düzenlemede CapCut filigranlarını kaldırmak için, cep telefonunuzda CapCut uygulamasını başlatın ve filigranlarını kaldırmak istediğiniz mevcut düzenleme projesini yükleyin.

CapCut Projesi Yükle

Adım 2. Klibi Sağa Kaydırın

CapCut simgesiyle ayrılmış son klibi görene ve projenize otomatik olarak eklenene kadar video klibi zaman çizelgesinde sağ uca kaydırın.

CapCut Zaman Çizelgesinde Kaydırın

Adım 3. Bitiş Filigranı Klipsini Çıkarın

Zaman çizelgesinde Bitiş klibini seçin ve CapCut filigran sonunu kaldırmak için alt panelden açılan sil düğmesine basın.

CapCut Filigranı Kaldır Sonu

CapCut Şablonunda Filigran Nasıl Kaldırılır

1. Adım. CapCut’ta bir Şablon yükleyin

Video şablonundaki CapCut filigranlarını kaldırmak için CapCut uygulamasını başlatın. Ve yeni bir proje oluşturmak yerine, mevcut bir video düzenleme şablonunu yüklemek için altındaki Şablon düğmesine basın. Sağlanan şablonlardan göz atın ve beğendiğiniz birini seçin.

CapCut Şablonunu Yükle

Adım 2. Şablonu Düzenleyin

Karar verdiğinizde, Şablonu kullan düğmesine basın ve albümden kendi medyanızı ekleyebileceğiniz ve şablonla düzenleyebileceğiniz video düzenleme ekranına yönlendirileceksiniz.

Şablonu Düzenle

3. Adım. Şablonu Filigran Olmadan Dışa Aktarın

Gerekirse şablonu düzenleyin ve şablonu dışa aktarmak için sağ üst taraftaki Dışa Aktar düğmesine basın. CapCut video şablonundaki filigranı kaldırmak için verilen iki seçenekten Filigransız Dışa Aktar’a basın.

Dışa Aktarma Şablonu Filigransız

Ek Video Kılavuzu: En İyi CapCut Şablonları

CapCut video düzenleme konusunda acemiyseniz, CapCut şablonlarını denemeyi unutmayın! Videomuzdan en trend CapCut şablonlarına göz atın.

CapCut’ta Filigran Var mı?

CapCut, Android ve iOS cep telefonları için popüler bir video düzenleme uygulamasıdır, kullanımı tamamen ücretsizdir, ancak video düzenleme bitişinde ve video düzenleme şablonlarında filigranlar vardır.

CapCut Maliyetli midir?

CapCut, Google Play Store veya Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilip yüklenebilen ücretsiz bir video düzenleme uygulamasıdır. CapCut uygulamasının kurulumu ve kişisel kullanımı maliyetli değildir.

Bir Filigranı CapCut’tan Nasıl Kaldırırsınız?

CapCut’tan filigranları kaldırmak için filigran bölümünü düzenlenen video sonundan kırpabilir veya filigranı video şablonundan kaldırabilirsiniz.

CapCut Filigranını Kaldırmak İçin Ödeme Yapmam Gerekir mi?

CapCut tamamen ücretsiz bir video düzenleme uygulamasıdır ancak video düzenleme bitişinde ve video düzenleme şablonlarında filigranlar vardır. Ancak CapCut filigranını kaldırmak için ödeme yapmanıza gerek yok, detayları bu rehberden öğrenebilirsiniz.

CapCut’ta Sonu Nasıl Eklersiniz?

CapCut’ta bir son eklemek için önce zaman çizelgesinde düzenlenen video klibin sonuna gidin ve bitiş olarak yeni bir video klip eklemek için Videoyu içe aktar’a basın. Bazı durumlarda, daha iyi bir sonuç için filigran sonunu kaldırmanız ve bir geçiş eklemeniz gerekir.

Sonuç olarak

CapCut, KineMaster ile cep telefonları, boyun ve boyun için en çok aranan video düzenleme seçeneklerinden biri haline geldi , bu nedenle, çalışmanızı TikTok dışındaki video paylaşım platformlarında paylaşmak için CapCut filigranını nasıl kaldıracağınızı bu kılavuzdan öğrenmeniz sizin için önemli olacaktır. . Evet, video düzenlemeleriniz yayılmaya değer, içerik oluşturma konusunda size bol şans!

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu