Reklam Alanı
Sinema 68 views 0

Kayseri Aslanı Filmi Vizyona Girdi

Kayseri Aslanı Filmi

Türkiye’de komedi filmlerini izlemek isteyen insan sayısı bir hayli fazladır. Ailesiyle birlikte gülerek, eğlenerek ve tatlı bir şekilde zaman geçirmek isteyen insanlar komedi filmlerini tercih etmektedirler.2017 yılında vizyona girecek olan Kayseri Aslanı filmi yeni bir komedi filmidir.

Kayseri Aslanı filminde İnal Ulaş Torun, Algı Eke, Asuman Dabak, Serdal Genç ve Ali Çatalbaş oynamaktadır. Filmin senaryosu Bilal Kalyoncu tarafından yazılmıştır. 13 Ekim’de sinemalarda vizyona girdi.

Kayseri Aslanı filminin konusu:

Girdiği her işte üçkâğıtçılık yapan Ersin (İnal Ulaş Torun), kimsenin güvenmediği bir insandır. Ersin Kayseri’ de ünlü bir pastırmacının oğludur.

Eniştesi ile kumarda kaybederek büyük bir borcun altına girmişlerdir. Kötü bir mafya babası olan Rıfat’a borcunu biran önce vermesi gerekmektedir. Bunun için ticaret yapmayı düşünen Ersin, Çin’den ucuz mal getirerek Türkiye’de pahalı bir şekilde satmayı düşünmektedir. Çin’e giden Ersin kaldığı otelde bir düğüne olduğunu görür. Bu düğünde evlenmeyi istemeyen gelini kollarından tutarak Kayseri’ye getirir. Çinli kızı Türkiye’ye getirip evlenen Ersin, mafya babalarını atlattığını düşünmektedir. Ancak Çinli mafya babaları Türkiye’ye gelince işler iyice karışacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.