Kapat
Sponsor Reklamlar
iphone x
İnternet 163 views 0

25 iPhone X İle Evlilik Teklifi Yaptı

Çinli bir genç, sevgilisine sürpriz bir evlenme teklifi yapmak için ön siparişle 25 adet iPhone X satın aldı ve karşılığında evet cevabını alarak amacına ulaştı. Shenzen’de yaşayan ChenMing, genç bir oyun tasarımcısı. Sevgilisine unutamayacağı bir sürpriz yapan Ming, 25 adet kalp şeklindeiPhoneX’un ortasına nişan yüzüğünü koydu ve bir ömür beraber olmayı teklif etti.Sürpriz karşısında büyük şaşkınlık geçiren genç kız, teklifi düşünmeden kabul etti. Ayrıca teklifin sonunda çift,iPhoneX’ları olayatanıklık eden arkadaşlarına dağıttı.

Neden iPhone X

Genç oyun tasarımcısının neden iPhoneX’i tercih ettiği ise merak konusuydu. Söylenene göre bu seçim tanışma hikayelerine kadar uzanıyor. Ming ve nişanlısı birer mobil oyun bağımlısıymış ve birbirleriyle bir oyun sayesinde tanışmışlar. 25 tane olmasının sebebi ise yeni nişanlısı Lee’ni yaşı. Daha önce yine Çin’de bir adam, sevgilisine 1000 dolarlık iPhone 6’yla bir evlenme teklifi yapmış ve reddedilmişti. Kız arkadaşı ise reddetme sebebi olarak iPhone 6 değil elmaslar istemesini göstermişti. Bu sebeple genç adam kendini şanslı sayabilir.

Gittikçe artan bu tür teklifler karşısında yeni adaylar telaşa düşmeye başladı. Özellikle Türkiye’de çıtanın yükselmesinden şikayetçi olanların en büyük derdi ise ülkedeki teknolojik cihazların fiyatı. Daha fazla alım gücüne sahip yabancı ülkelerde bile gündem olan bu tür olaylara Türkiye’de gereğinden fazla önem verilmesine şaşırmamak gerek. Çünkü ülkemizdeki insanlar artık böyle bir haber okuduğunda işin asıl kısmına bakmak yerine toplam giderin ne kadar olduğunu ve nasıl karşılanmış olabileceğini düşünmeye başlıyor…   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.