Reklam Alanı
Steam
İnternet 144 views 0

25 TL’lik Oyun Steam’de Bedava

Steam

12 Eylül 2003 tarihinde Valve Corporation tarafından sanal oyun sektörüne sunulan Steam bu günlerde indirimlerle kendisinden söz ettirmekte. Oyun, eklenti ve paketlerle ilgili satışlar Steam üzerinden yapılmaktadır. Bu şekilde bilgisayara çevrim içi indirme söz konusudur. Bu yıl Ağustos ayı itibarı ile Steam, 16500’ten fazla oyun, 12154 indirilebilir içerik, 12154 demo içeriyor.

Bu günlerde söz konusu olan bir kampanya kapsamında 25 ₺’lik oyun Steam’da bedava şeklinde bir haber var. Bunun için bir Steam hesabı bulunmuyorsa hemen edinilmelidir. Black Friday sezonu nedeniyle şimdilerde pek çok oyunda %90’a varan indirimler de var.

Sanctum 2

Bu aralar ücretsiz oyun sayısını artıran Humble Bundle bilgisayar üzerinden oyun oynama sevdalılarının aşina olduğu Sanctum 2 adlı oyun sürekli olmasa da bu aralar ücretsiz oynanabiliyor. Kısa süreliğine bedava olan oyun normalde Humble Bundle ’da 14,99 $ ve Steam ’de 25 ₺ idi. Sanctum 2 oyunu Steam tarafından “Çok olumlu” olarak not almış bir oyun.

Oyunun demosu değil tamamının ücretsiz edinilmesi söz konusudur. Bir “kule savunma” ile “FPS” stratejisi oyunu olan Sanctum 2 ’de dört karakter var. Görev karotları yabancılardan korumak ve kollamak. Oyun 2013 yılında Mayıs ayında çıkmıştı. Harika grafiklere sahip oyun belli bir süreliğine ücretsiz olacağından bu fırsatın kaçırılmaması tavsiye ediliyor. 

Bunun için yukarıda adı geçen Humble Bundle ve Steam’de hesabın olması, yoksa açılması gerekiyor. Kayıt işleminden sonra email kutusuna gelen link tıklanarak oyun aktive ediliyor. Önceden hesabı olanların yönergeleri takip etmeleri yeterli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.