Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Agony Oyunu
Oyun 323 views 0

Agony Oyunu Ne Zaman Çıkacak

Agony Oyunu Ne Zaman Çıkacak?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte oyun sektöründe müthiş ilerlemeler olmuştur. Dijital olarak oynanan boyunlar gerçekliğe yakın olarak kullanıcılarına sunulmuştur. Son yıllarda en popüler oyun türlerinden birisi de korku oyunları olmuştur. Bu korku oyunlarından birisi olan Agony Oyunu 2017 ya da 2018 yılında piyasaya sürülecektir. Ancak 2017 yılının sonlarına doğru geldiğimiz için oyunun 2018 yılında piyasada olması beklenmektedir. Oyunun içerisinde herhangi bir herhangi bir kusur ya da bug olmaması için oyun kurucuları büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Nasıl Bir Oyun

Agony adlı korku oyununda karakter olarak bir ruh cehennemde yaşadığı olayları konu almaktadır. Korku dolu anları bünyesinde barındıran bu oyun büyük bir hayran kitlesi tarafından merakla beklenmektedir. Oyun cehennemde geçtiği için yaş sınırlanması mevcut olacaktır. Küçük yaştaki çocukların bu oyunu oynaması sakıncalı olabilir. Oyun içerisinde korku, gerilim, vahşet, aksiyon, çıplaklık gibi konular yer almaktadır. Bu kategoriler bile oyunun yaş sınırının yüksek olması için bir etkendir.

Agony oyununun ne zaman piyasaya çıkacağı henüz bilinmemektedir. Resmi bir açıklama yapıldığı zaman sizlerle paylaşılacaktır.

Oyunun Videosu

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.