Reklam Alanı
Sinema 288 views 0

Aile Arasında Filmi Yakında Vizyona Giriyor

Aile Arasında Filmi

Yazdığı komedi dizisi senaryolarıyla ünlü Gülse Birsel bu kez bir sinema filmiyle, Aile Arasında sevenlerinin karşısına çıkacak.

Filmin Oyuncuları

Engin Günaydın,  Demet Evgar,  Gülse Birsel,  Fatih Artman,  Erdal Özyağcılar gibi çok ünlü oyuncuların bulunduğu Aile Arasında yazarı gibi oyuncu kadrosuyla da baya ses getireceğe benziyor. Ayrıca yapımcılığını BKM nin üstlendiği filmin yönetmenlik görevinde ise daha önce Çok Film Hareketler Bunlar, Silsile, Sen Kimsin, Annemin Yarası filmleriyle tanıdığımız Ozan Açıktan bulunuyor.

Filmin Konusu

Toplum içinde pek saygı görmeyen sinik bir karakter olan Fikret(Engin Günaydın) karısı (Gülse Birsel) tarafından terk edilir. Psikolojik buhran içinde bulunan Fikret kendine avukat ararken, kızı istenmeye gelecek olan gece kulübünde şarkı söyleyen Solmaz(Demet Evgar)’la tanışır. Bu arada Solmaz’da kızı istenmeden kendine bir koca bulma telaşındadır. Aslında baya korkak ve çekingen biri olan Fikret hiç olmadığı bir karaktere bürünmeye çalışacaktır. İlk etapta aile arasında olması planlanan ne varsa karşı tarafın çok geniş bir aileye sahip olmasından ötürü pek te aile arasında kalmayacaktır.

Daha önce Yalan Dünya ve Avrupa Yakası dizileriyle tanınan oyuncu/yazar Gülse Birsel komedi alanında çok sevilen projelere imza atmıştı. Bakalım sinema filminde de istediği gişe ve beğenilere nail olabilecek mi? 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.