Reklam Alanı
Sinema 108 views 0

Aksiyon Filmi Sevenler İçin; Yarını Yok (24 Hours to Live)

Yarını Yok (24 Hours to Live) !!!

Aksiyon filmlerini izlemeyi severler için güzel bir film geliyor.  John Wick yapımcısından aksiyon ve gerilimle dolu bir film olan Yarını Yok 1 Aralık 2017 de vizyona girecek. Film süresi 93 dakika olup ABD yapımıdır.

Yarını Yok (24 Hours to Live) Film Oyuncuları

Ethan Hawke, Paul Anderson, Rutger Hauer, Liam Cunningham, Nathalie Boltt gibi oyuncuların bulunduğu filmde ana karakteri olan Travis Conrad’a  hayat veren Ethan Hawke’dir. Ethan Hawke oyunculuğunun yanın sıra başarılı bir senaristtir.Before Sunset filminin senaristi olan Hawke bu filmle Oscar’a senaryo dalında aday gösterilmişti. Daha önce Cehennem Yolu ve Ani Ölüm adlı filmleri de yöneten Brian Smrz’ın yönetmenlik görevini üstlendiği filmin senaristi ise Zach Dean’dir.

Filmin Fragmanı

Yarını Yok (24 Hours to Live) Filminin Konusu

Travis Conrad (Ethan Hawke) çok yetenekli bir kiralık katildir. Fakat son aldığı işte görevini tamamlayamadan ölmüştür. Patronu onu geri hayata döndürdükten sonra yarım kalan işini tamamlayabilmesi için 24 saatlik bir zamanı vardır. Yani Conrad kendine verilen ikinci şans niteliğindeki bu 24 saatte hem yarım kalan işini tamamlamaya hem de kendi hayatına mal olan insanlardan intikam almaya çalışacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.