İnceleme

Alcatel OneTouch Watch İncelemesi

Alcatel OneTouch Watch İncelemesi 

Teknolojinin gelişmesiyle beraber, giyilebilir teknoloji ürünleri teknoloji sever tüketiciler arasında oldukça ilgi görmeye başladı. Bu ürünler arasında ise, en çok ilgili akıllı saatler çekiyor. Hal böyle olunca büyük teknoloji üreticileri ardı ardına akıllı saatler üreterek piyasaya sürmeye başladı. Bu akıllı saatlerden, Çin Alcatel OneTouch firmasının ürettiği Fransız kültürünü yansıtan Alcatel OneTouch Watch cihazını inceleyeceğiz.

Tasarım Değerlendirmesi

Akıllı saate ilk baktığımız zaman bizi şık bir tasarım çekiyor. Onetouch Watch, yuvarlak bir ekrana sahip. Aynı zamanda yuvarlak ekranı çerçeveleyen metal bir çerçeve kullanılmış. Metal çerçeveye mat bir görünüm verilmiş ve bu da saatin tasarımını gerçekten güzelleştirmiş.

Ürününü teknik verilerine baktığımız zaman, saat 1.22” inç 240×204 piksel bir ekrana sahip. Cihazın boyutlarına baktığımız zaman 10.5 mm kalınlık ve 3.5mm kordon kalınlığıyla tasarlandığını gördük. Ürün 55 gram olarak üretilerek, kullanıcılara hafif bir ürün sunulmuş. Onetouch Watch, Andoid ve İOS uyumlu olmasının yanında, Bluetooth 4.1 desteğiyle kullanıcılara daha iyi bir kullanım sunuyor. Son olarak cihazın bataryası 210 mAh enerji kapasitesine sahip. Onetouch Watch, genel olarak akıllı saatler arasında ilgi çekici bir ürün olmuş.

[mks_tabs nav=”horizontal”] [mks_tab_item title=” 1″]
[/mks_tab_item] [mks_tab_item title=” 2″]
[/mks_tab_item] [mks_tab_item title=” 3″]
[/mks_tab_item] [/mks_tabs]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.