Blog

Android Bildirimleri Sesli Dinleme 2021

Android bildirimleri sesli dinlemek ister misiniz.? Kullanacağınız bu uygulamalar ile android telefonunuza gelen tüm bildirimleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Android telefonlarınıza günde 50’den fazla bildirim gelebilmektedir. Oldukça fazla sayıda gelen bu bildirimleri kontrol etmek ve hepsini teker teker görüntülemek ise günün yoğunluğunda zor oluyor.

Android bildirimleri okumanın en kolay yolu olan bu çözüm için yalnızca uygulamayı kullanmanız yeterli. Android bildirimleri sesli okumak için kullanılan uygulamanın adı ise Audify Notification Reader’dir. Bu uygulama ile günlük bildirimlerinizi sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza ise Googleplay ya da App Store’den kolayca indirebilir, etkinleştirerek bildirimlerden her dakika haberdar olabilirsiniz. (Ayrıca dikkatinizi çekebilir: En iyi pdf uygulamaları)

android bildirimleri sesli dinleme
android bildirimleri sesli dinleme

Android Bildirimleri Sesli Dinleme

Android bildirimler, çok fazla sayıda geldiği için bu bildirimlerin tamamını okuyamıyoruz. Bildirimlerin tamamını okumak ise oldukça zordur. Gün içinde gelen bu bildirimleri sesli olarak dinleme işlemi de işi daha da kolaylaştırır.

Android bildirimleri sesli olarak okumanın en kolay yolu ise Aidufy Notification Reader uygulamasını kullanmaktır. Bu uygulama Android telefonunuza gelen bildirimleri sesli olarak dinlemenizi sağlar. Bu işlem için uygulamayı telefonunuza indirin. Uygulamayı indirdikten sonra ise kurun.

Uygulama bildirim sayısı üzerinden işler. Bu yüzden uygulamayı indirdikten sonra belirli bir süre kullanabilirsiniz. Bir süreden sonra uygulamayı kullanmanız ücretlendirir. Uygulamayı ücretsiz kullanma süreniz bittikten sonra premium satın alabilir, android mesajları sınırsız dinleme hakkı kazanabilirsiniz.

android bildirimleri sesli dinlemek
android bildirimleri sesli dinlemek

Android Bildirimleri Sesli Dinlemek İçin Kullanılan Uygulama

Android telefonlarınıza gelen bildirimlerin tümünü okumak için uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar ile tüm gün telefonunuza gelen bildirimleri sesli dinleyebilirsiniz. Bildirimlerden anında haberdar olmak için kullanabileceğiniz bu uygulamalardan biri de Audify Notification Reader uygulamasıdır. Bu uygulamayı telefona indirdikten sonra ise kurulum yapmanız gerekir.

Uygulama size bir süre bildirimleri sesli okuma hakkını ücretsiz olarak tanır. Uygulamayı sınırsız kullanmak için ise premium satın alabilirsiniz. Uygulamayı etkin hâle getirmek için ilk olarak Enable Notification Access’i aktif yapmalısınız. Daha sonra ise uygulamanın ayarlarını yapın. Ayarları da düzenledikten sonra uygulamayı istediğiniz gibi kullanabilir, sınırsız bir şekilde bildirimleri sesli dinleyebilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu