Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Apple iPhone 8 Plus Batarya Sorunu
ios 354 views 0

Apple iPhone 8 Plus Batarya Sorunu

Apple’ ın yeni piyasaya sürdüğü iPhone 8, iPhone X ve İPhone 8 Plus modelleri çıktığı günden bu yana büyük bir kitle tarafından satın alındı. Pek çok insan yeni nesil telefonları almak için büyük bir gayret gösterdi. Ancak birkaç gündür sosyal medyada iPhone 8 Plus modellerinde sorun olduğu yönündeki haberler gündemde bomba etkisi yarattı.

Son birkaç gün içinde iPhone 8 Plus’in bataryalarında patlamalar meydana geldiği haberleri bayağı bir yaygınlaştı. Şimdiye kadar Apple müşteri hizmetlerine beş adet iPhone 8 Plus’in bataryalarının şişerek telefon ekranını patlattığı söylenmektedir. Sosyal medyalarda hızla popüler olan bu haberin sonucunu ve gerçek olup olmadığını birçok kullanıcı merak etmektedir.

Apple iPhone 8 Plus’ta meydana gelen batarya sorununa dair herhangi bir açıklama henüz yapmadı. Ancak iPhone 8 Plus’ta batarya patlamalarını devamı gelirse bu modellerin piyasadan toplatılacağı yönünde dedikodular artmaktadır.

Haber Samsung firmasını sevindirdi!

Bilindiği üzere Samsung firmasının Note 7 modelinde batarya patlamaları meydana gelmiş ve Samsung yetkilileri bu durumdan dolayı Samsung kullanıcılarından özür dilemiştir. Bu olaydan hemen sonra Samsung firması piyasada bulunan Note 7 modellerinin hepsinin toplanmasına karar vermiştir. Birçok insan iade ettikleri telefonların parasını geri almış ya da indirimlerden faydalanarak farklı model Samsung telefonlardan almıştır.

Milyonlarca müşteri kapasitesine sahip olan Apple’ın iPhone 8 Plus’ ta meydana gelen pil arızasını nasıl çözeceği henüz belli değildir. Konuyla ilgili resmi bir açıklama geldiği takdirde sizlerle paylaşacağız.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.