Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Arama Geçmişi Silme Google Chrome Facebook
ÇözümNet 282 views 0

Arama Geçmişi Silme Google Chrome Facebook

Arama Geçmişi Silme

İnternet hayatımızın vazgeçilmezi olmuştur. İster Google ister Facebook olsun internette yaptığımız tüm işlemler bir geçmiş bırakmaktadır. Bazen öyle ki tarayıcılarımız Chrome gibi, bu geçmişden dolayı yavaşlamaya başlar. Bu yüzden Arama Geçmişi Silme işlemi yapmalısınız, yada ev dışında internete girdiğimiz zaman bilgilerimizi temizleyerek çıkmak önemlidir.

Arama Geçmişi Silme Nasıl Sileceksiniz

Birinci Yol: Şimdi ev bilgisayarlarında kullanabileceğiniz kısa yolu sizle paylaşıyoruz. Bilgisayarınızda Chrome açıp adres yazılan yere  chrome://settings/clearBrowserData kopyalayıp yapıştırınız. Karşınıza çıkan pencerede en baştan seçeneğini seçtikten sonra hangi geçmişin temizlenmesi ile ilgili kutucukları seçiniz.

Arama Geçmişi Silme

İkinci Yol: Klavyede CTRL H tuşlarına sırası ile basınız. Açılan sayfada sol tarafta bulunan tarama verilerini temizle kısmını tıklayınız. Tarama geçmişini temizleyiniz.

Arama Geçmişi Silme Google Chrome Facebook

FACEBOOK ARAMA GEÇMİŞİ SİLME

  • Facebook da bulunan ara kısmına tıklayınız. (5-10 saniye kadar bekleyiniz)
  • Açılan kısımda düzenle seçeneğini tıklayınız.
  • Arama kayıtlarını sil seçeneğini tıklayıp onaylayınız.Arama Geçmişi Silme Google Chrome FacebookArama Geçmişi Silme Google Chrome FacebookArama Geçmişi Silme Google Chrome Facebook

Arama kayıtlarınızı başarı ile sildiğinizi umuyoruz. Sorularınızın için yorum bırakabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.