Reklam Alanı
Sinema 53 views 0

Aşka Geldik Filmi

Aşka Geldik

Sinemalarda komedi filmi seyretmek isteyen kişiler için yep yeni bir komedi filmi Aralık’ta vizyona giriyor. 1 Aralık 2017 tarihinde Aşka Geldik adlı komedi filmi sinemalarda vizyona girecek. Film için izleme süresi toplamda 95 dakikadır.

Aşka geldik filmi Türkiye ve Azerbaycan yapımı bir filmdir. Filmde birçok ünlü oyuncu bulunmaktadır. Sinemada gülmek isteyen kişilerin bu filmi kaçırmamasını tavsiye ediyoruz.

Aşka Geldik filminin yönetmen koltuğunda Muharrem Özabat bulunmaktadır. Yapımcısı ise Hamdi Bor ve İlham Muhamremov’dur.

Aşka Geldik Filminin Oyuncuları

Metin Yıldız,  Şener Kökkaya,  Ferda Amin,  Gönül Dilan,  Esin Yıldız Ergündüz, Ali Tutal, Yakup Yavur, Hüseyin Elmalıpınar, Şevki Özcan, Barış Koçak ve Faruk K gibi isimlerde yer almaktadır.

Aşka Geldik filminin konusu

Şükrü bir zamanlar çok severek evlendiği karısının ölmesiyle çok büyük bir üzüntü yaşamaktadır. Eşinin ölümü üzerine verdiği söz yüzünden evlenemeyen Şükrü, belli bir zaman diliminde sonra bu kararından vazgeçmektedir.

Şükrü(Metin Yıldız), babası Habib’e bakan ve ev işlerini kendisi yapan bir insandır. Köylerine bir araştırma grubu gelmesiyle birlikte Şükrü’ nün hayatı da bir komediye dönemeye başlamıştır. Köyde çıkan dedikodu ve söylentiler yüzünden Şükrü bir çıkış yolu bulmaya çalışmaktadır.

Not: AnaSayfa görseli ntv.com.tr adresinden alınmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.