Blog

Aura Ne Demek? Aura Renkleri Nelerdir?

Aura, insan bedeninde var olan enerjilerle ilgili bir kavramdır. Ancak gizli ve asla bilmediğimiz enerjilerle değil, vücudumuzdaki artı ve eksi yüklerle ilgilidir. Evren üzerinde var olan tüm canlı ya da cansız her şeyin belirlenen bir aurası vardır. Ancak elbette ki canlı ve cansız insanların aurasu arasında bir takım farlılıklar oluşur. Auraların seviyeleri vardır. Bu seviyeler birinci seviyeden yedinci seviyeye kadar ulaşır. Bir de bunun yanında aura renkleri vardır.

Aura Renkleri Neleri Temsil Eder? Bu Renkler Hangi Renklerdir?

Aura renkleri, kişinin yaşam şartı numarasıyla bulunur. Bu numara ise kişinin doğum tarihinin tümünü toplamasıyla bulunur. Yani doğduğunuz günü, kaçıncı ayda doğdunuzu ve doğum yılınızı toplamalısınız. Bunun için evrenin sayısallıktan oluştuğunu savunan numerolojiden yararlanabilirsiniz.

aura ne demek

İşte Aura Renkleri ve Anlamları

1. Kırmızı

Kırmızı auraya sahip insanlar yemek yemeyi, gezmeyi çok severler. Çabuk öfkelenmelerine rağmen onlarla vakit geçirmekten çok mutlu olursunuz çünkü eğlencelidirler. Kendilerini çok severler ve lider ruhludurlar. Genellikle sporcuların aura renkleri kırmızıdır.

2. Sarı

Oldukça zeki olan sarı renk araya sahip kişiler, muhteşem bir biçimde analitik düşünebilirler ve işkoliktirler. Düşünmeyi çok sevdiklerinden genellikle bilim adamaları, araştırmacılar ve ünlü düşünürler sarı renk auraya sahiptirler.

3. Yeşil

Yaratıcı zeka yönleri oldukça yüksek olan aurası yeşil insanlar, genellikle kendi halinde olan insanlardır. Sessiz ama olumlu bir kişi olarak dikkat çekerler. Esprilere bayılırlar ve hoş sohbetin olduğu ortamlar tam onlarlıktır. Bir şeyi kafalarına koyarlarsa hiçbir engel tanımazlar ve mutlaka yerine getirirler. Çoğunlukla başarılı iş adamları yeşil renkte auraya sahiptirler.

4. Siyah

Depresyon yönü en yüksek insanlarda görülür. Nefret gibi kötü düşüncelere yer verir.

5. Bronz

Ne olursa olsun kendini haklı çıkaran bronzlar, çok dengesizdirler, herkesi kontrol etmek isterler. Genellikle politikacılar ve avukatlar bronz aura rengine sahiptirler.

6. Beyaz

En iyimser grup olan beyaz auralı insanlar, saf ve masumlardır. En büyük önderler beyaz auraya örnek olarak verilebilir.

7. Mavi

Çok hayalci ve sanatseverlerdir. Sezgileri güçlü ve çok duygusallardır. İkna kabiliyetleri müthiştir ve en az insanda bulunan sahip auro rengidir.

8. Índigo

Güvenilir ve şefkatli insanlardır. İnsanları kısa sürede manipüle edebilir ve her şeyde mükemmellik ararlar. Sanatsal yönleri gelişmiş ve çekingenlerdir.

Bu yazıyı da mutlaka okuyun Klavye kısayolları rehberi

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu