Blog

Azar Hesap Silme Nasıl Yapılır

Azar uygulamasını çeşitli nedenlerden dolayı tamamen silebilirsiniz. Fakat bunu telefonlarınızda bulunan uygulama üzerinden yapmanız kesinlikle mümkün değildir. Ancak Azar uygulamasının resmi ana internet sayfası üzerinden her zaman gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sayfası üzerinden hemen talep oluşturarak resmi internet adrese gitmelisiniz. Azar hesap silme nasıl yapılır sorusuna yanıt olarak birçok cevap ve yanıt verilmektedir.

Ayrıca bakınız: Kariyer net hesap silme

Azar Hesap Silme Nasıl Yapılır

Azar hesap silme başlangıcı internet sayfasını doldurmanız ile başlamaktadır. Adres içinde karşınıza çıkan ilk kutucuk seçeneğini işaretlemelisiniz. Buradaki bulunan kısma azar programı içinde kullandığınız üyelik adınızı ve ayrıca e-posta hesabını girmelisiniz. Sizin işlemleriniz için ayrılan alana neden ve ne şekilde uygulamadan ayrılmak istediğinizi belirten çok kısa bir açıklama yapmalısınız. Son olarak mail adresinizi girdikten sonra silme talebini yöneticilere bildirmelisiniz.

Azar Hesap Silme Nasıl Yapılır

Kişisel Bilgilerimi Düzenleyebilir Miyim?

Dünyaca ünlü azar görüntülü sosyal sohbet uygulamasında, kişisel bilgilerini düzenlemek isteyen birçok kullanıcı bulunur. Fakat azar uygulaması kullanıcılar için bu tür özellik sunmamaktadır. İlerleyen zamanlarda uygulamanın çok geliştirilmesi söz konusu olduğunda ana kişisel bilgilerin de değiştirilmesi mutlaka mümkün olacaktır. Elbette kullanılan diğer uygulamalarda olduğu gibi profil fotoğrafınızı isterseniz değiştirebilirsiniz.

Azar Uygulamasında Bildirimleri Kapatma

Azar uygulamasından devamlı olarak bildirim almaktan rahatsız olduysanız, bildirimlerinizi hemen kapatabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey, üyelik bilgilerinizi program uygulamaya girerek hesabınızı hemen açmak. Burada bulunan ana sayfa üzerinden arkadaşlar kısmına gidebilirsiniz. Buradan en üstte bulunan sağ üst kısımda bulunan “Ayarlar” kısmına tıklamalısınız.

Ayarlar kısmı içinde bulunan ana bildirim seçeneğinin yanındaki kutucuk seçeneği tıklayınız. Bu sayede programdan gelen bildirimler artık ekranınızda asla gözükmeyecek. Kullanıcılar bütün bu konuda birçok sıkıntı yaşayabilmektedir. İlk olarak hesabınızın mutlaka doğru olduğunu kontrol ediniz. Doğru hesapla oturum açtığınız halde hâlâ sorunlarla karşılaşıyorsanız, sorunun nedeni internet bağlantınızın çok kötü olmasıdır. Bu nedenle ağ bağlantınızı hemen kontrol etmelisiniz.

Eğer sorunuz hâlâ devam ediyorsa, ana ayarlar kısmına giderek “Yardım”a tıklayın ve kısa bir şekilde yönetici paneline açıklamada bulununuz. E-posta adresini girdikten sonra ana talebinizi gönderin ve yöneticiden gelecek cevabı bekleyiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu