Reklam Alanı
babam
Sinema 47 views 0

Babam Filmini İzlediniz mi?

Babam Filmi

2017 yılının iddialı filmlerinden birisi de babam filmidir. Bu filmin başvurularını Çetin Tekindor, Melisa Şenolsun, Berker Güven ve Cezmi Baskın paylaşmaktadır. 6 Ekim 2018 tarihinde vizyona giren bir filmdir.

Babam filminin çekimleri Çanakkale Gelibolu da yapılmıştır. Filmi çekimleri toplamda altı haftalık bir süreç içerisinde tamamlanmıştır. Film konusu itibariyle duygusal ve dram türündedir.

Babam Filminin Konusu

Zihinsel engelli bir çocuğa sahip olan Yusuf Tunalı (Çetin Tekindor) çocuğunu yıllardır kabullenememiştir. Zihinsel engelli Arif (Berker Güven) annesinin vefatından sonra babasıyla baş başa kalmıştır. Yusuf Tunalı, Arif’i benim sevmediğinden dolayı onunla fazla vakit geçirmek istememektedir.

Atanamamış genç bir öğretmen olan Feride (Melisa Şenolsun), Yusuf Tunalı’nın sardalya konservesi fabrikasında çalışmaya başlamıştır. Arif’in hayatında Feride’nin kendisini yakınlık göstermesi ile birlikte güzel şeyler meydana gelmiştir. Yusuf Tunalı başlarda Feride’nin Arif’le dalga geçtiğini düşünerek onu oğlundan uzak tutmaya çalışmaktadır. Ancak gün geçtikçe Feride’nin ilgisiyle Arif’in daha mutlu olduğunu görmektedir. Film de bu üç karakter arasında yaşanan olayları ve güzellikleri göreceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.