Reklam Alanı
Dizi 70 views 0

Babamın Günahları Dizisi

Babamın Günahları

Dram ve suç konularını bünyesinde barındıran bir dizi olan Babamın Günahları çok yakın bir zamanda ekranlarda yerini alacak. Dizi bir Güney Kore dizisinden uyarlanarak Türkiye’de yayın hayatına geçirilmek istenmektedir. Uyarlandığı Güney Kore dizisinin ismi ise Two Weeks’tir.

Babamın Günahları adlı dizide başrolleri Kadir Doğulu, Melisa Sözen, İsmail Demirci ve Mustafa Uğurlu paylaşmaktadır. Dizinin Ekim ayı içerisinde STAR TV ekranlarında yayınlanması beklenmektedir.

Babamın Günahları dizisinin konusu

Ozan (Kadir Doğulu)geçmişinde Ferruh(Mustafa Uğurlu) adlı kişinin işlediği cinayeti üstlenerek sevgilisi Yeşim’i (Melisa Sözen)korumak istemiştir. Ozan ve Yeşim zaman içerisinde birbirlerinden habersiz farklı yaşamlara sürüklenirler. Ozan’ın sevgilisi Yeşim’den Zeyno adlı bir kızı vardır. Ozan yıllar sonra karşılaştığı kızı Zeyno’nun hasta olduğunu ve ilik nakli tedavisi için kendisine muhtaç olduğunu öğrenmiştir. Ozan’ın ilik nakli tedavisi için herhangi bir yara almaması gerekmektedir. Ozan ilik nakli olacağı gün işlemediği bir suçun kendi üzerine yüklendiğine yani bir cinayetin faili olarak arandığını öğrenmiştir. Ancak bu defa bu cinayeti üstlenmemesi için bir nedeni vardır. O da kız Zeyno…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.