Kapat
Badoo Hesap Silme Nasıl Yapılır
Android 577 views 0

Badoo Hesap Silme Nasıl Yapılır Güncel

Badoo Hesap Silme

Badoo uygulamasını beğenmeyip daha sonra silmek isteyen Badoo kullanıcılarının Google da arama yaptığı konulardan bir tanesidir. Bir çok sosyal medya uygulaması gibi Badoo hesap silme işlemlerini ayrı bir linkte yapılmasına izin vermektedir. Bunun nedeni kullanıcıları kolay bir şekilde üye yaparken, uygulamalardan kolay bir şekilde ayrılmalarını istememektedirler. Şimdi ise Badoo hesap silme linki ve Badoo Hesap Silme işlemini nasıl yapacağınıza bakalım.

Badoo Nedir

Badoo ücretli ve ücretsiz üyeliği bulunan bir sosyal medya uygulamasıdır. Badoo ile fotoğraf paylaşabildiğiniz gibi canlı yayında yapabilmektesiniz. Ayrıca Badoo üyelerine uygulama içerisinde mesaj gönderebilirsiniz ama mesajlaşma için ayrıca ücret talep etmektedir. Elbette bu ücretli üyelik için kredi kartı kullanmanız gerekecektir. Badoo ayrıca yaş ve cinsiyet belirterek arkadaş arama seçeneğini de sunmaktadır.


Badoo ile paylaşacağınız fotoğraflar ve videoların sayısı arttıkça Badoo popülerliğiniz artacak ve size sunduğu imkanlarda bu oranda artacaktır.

Badoo Hesap Silme Nasıl Yapılır

Badoo Hesap Silme Nasıl Yapılır

  1. Badoo hesabınızı silmek için linke giriş yapın > https://badoo.com/settings
  2. Kullanıcı adı ve şifrenizi girip, açılan sayfada en alta gelin. (Henüz şifre belirlememiş iseniz uygulama içerisinde şifre alma işlemini yerine getirebilirsiniz.)
  3. Hesabı sil seçeneğine tıklayın.
  4. Ayrılma nedenleri ile ilgili kısım gelene kadar Hesap Silme ile ilgili uyarılara onay verip devam edin.
  5. Diğer seçeneğini seçip açıklama kısmına None yazın. Sonraki aşamada ise sizden Badoo şifrenizi ve hemen altta harf ve/veya rakamlardan oluşan güvenlik kontrolünü sağ tarafa yazıp silme işlemini onaylayın.

Badoo Hesap Silme Bilmeniz Gerekenler

  1. Badoo hesabınızı sildikten sonra Badoo da bulunan diğer kullanıcılar hesabınıza ait fotoğrafları bir süre daha görmeye devam edeceklerdir.
  2. Badoo hesabınızla ilgili paylaştığınız fotoğraflar bir süre daha Google gibi benzeri arama motoru sonuçlarında görünmeye bir süre daha devam edecektir.

Bir çok sosyal medya uygulaması maalesef kişileri ve kullanıcıları mağdur etmektedir. Badoo gibi bazı sosyal medya uygulamalarını kullanmadan önce bu tür uygulamalar ile ilgili internette araştırma yaparak bilgi sahibi olmaya çalışınız.

Badoo hesabınızı silmede sıkıntı yaşıyorsanız yoruma yazarak yardım talep edebilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.