Kapat
BBC Sanal Gerçeklik Stüdyosu Açtı
İnternet 178 views 0

BBC Sanal Gerçeklik Stüdyosu Açtı

BBC Sanal Gerçeklik Stüdyosu Açtı

Bir süre önce sanal gerçeklik alanında çalışmalara başlayan BBC, artık bu konuda kendini geliştirmiş görünüyor. BBC sanal gerçeklik gözlüklerinin performans ve kalitesini kullanarak kişinin beklentilerinin de üzerine çıkacak en heyecan verici deneyimleri sunarak izleyicileri etkilemek istediklerini ve böylece içerikleriyle belirli bir kesime hitap edileceğini bu şekilde de her kesimden kişilerin dikkatini çekecek ve sanal gerçeklik teknolojisini hak ettiği yere getireceklerini belirtti.

BBC Sanal Gerçeklik Stüdyosu Açtı

BBC ile Sanal Gerçeklik

BBC şimdiye kadar sanal gerçeklik gözlüğü olarak Oculus Rift, Google Daydream VR, Samsung Gear VR ve Home-A VR Ay yürüyüşü deneyimlerini kullanıcılarına sundu.

BBC bu sahip olduğu inanç ve güveni doğru şekilde kullanmaya devam ederse hem izleyici kalitesi artacak hem de sanal gerçeklik konusunda en önde gelen isimlerden biri haline gelebilecektir. BBC’nin muhtemelen amacı artarak talep görmeye devam eden sanal gerçeklik alanında kısa bir sürede büyük bir pay almak istediğidir. Şimdilik BBC’nin açmış olduğu bu sanal gerçeklik stüdyosundan nelerin çıkacağı herkesin merak konusu oldu. BBC’nin VR stüdyosundan beklentiler ise oldukça yüksek tutulmakta BBC ise bunun farkında olup tüm kullanıcılarının beklentilerini karşılayacak bir çalışma ile karşımıza çıkacağını düşünüyoruz. Kısa bir süre içerisinde yeni çalışmalarını kullanıcılarına açacak olan BBC’in sanal gerçeklik konusunda ne kadar iddialı olduğunu hepimiz göreceğiz. BBC sanal gerçeklik konusunda oldukça büyük bir prodüksiyon bütçesi ayırdığını ve buna göre de kullanıcılarına oldukça keyifli deneyimler yaşatacağını belirtelim. Sanal gerçeklik teknolojisinin gün geçtikçe geliştiği bu dönemde piyasaya girmek isteyen başka firmalar ile de rekabetler olacaktır elbette. Bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.