BlogSosyal Medya

Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlerle TurkTelekom, Turkcell, Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır konusuna değineceğiz. İnternet çağında yaşamamızdan ötürü kişiler İnternetsiz bir hayat ve telefon düşünememektedir. Bu yüzden sürekli internette zaman geçirmekte ve tüm işlerini internet ile yürütmeye çalışmaktadırlar. Ancak her güzel şey gibi internet gibi bir nimette çabuk bitmektedir. Özellikle fazla vakit geçirenler, sürekli bir şeyler indirenler ve daha birçok faktör İnternetin olması gerekenden daha çabuk bitmesine neden olmaktadır. Tekli İnternet paketlerinin de ne denli cep yaktığı malum olduğundan kişiler ek İnternet paketlerini almaya fazla yönelmemektedir. Bu gibi durumlarda kişilerin ilk başvurdukları ise bedava internet nasıl yapılır, bedava paketlere nasıl ulaşabilirim ya da hangi komşunun wifi şifresini patlatıp İnternet erişimi sağlayabilirim şeklindeki tutumları oldukça yaygındır. Bizde burada sizlere bedava internet elde edebilmeniz için bazı ufak tüyolar vermek için toplandık. Şu noktalara bir göz atmanızda fayda var:

Kola Kapaklarını Toplayın

Önceleri kola kapaklarında dakika bazlı promosyon paketler çok fazla yaygınken artık çağ değiştirmemiz ve İnternet ihtiyacımız bir hayli artmasından dolayı kola firmaları da promosyonlarını bu yönde değiştirdi. Kola firmaları gerek çok satılabilmek ve gerekse isminden söz ettirip reklam yapmak için midir bilinmez kola kapaklarında bir şifre yöntemiyle bedava İnternet sağlamaktadır. Peki, kola kapaklarındaki bedava internet nasıl yapılır sorusuna en güzel yanıtı ise kola şişelerinin üzerindeki reklam kağıtlarının arka kısmında tüm detayları yazacaktır. Kola kapaklarının ne kadar çok olması sizin de o kadar İnternet elde etmeniz anlamına gelecektir. Bu yüzden toplu merasimlerde örneğin düğün gibi promosyonlu kola kapaklarını gözetlemeyi ihmal etmeyin ve bulduğunuz kapakları İnternet promosyonlarından faydalanın.

Mobil Operatörlerinizin İmkanlarından Faydalanın

Kişilerin bedava internet hak edebilmek için en çok başvurdukları yollardan birisi de kullanmış oldukları mobil hatların sağladıkları imkanlarıdır. Burada oldukça basit yollarla sizlere oldukça yüksek rakamlarda bedava internet seçenekleri sunulacaktır. Sizin tek yapmanız gereken ise kullandığınız mobil hattınızın uygulamasını indirerek haftanın hangi gününde bedava hediyeler verdiği hakkında bilgi sahibi olmanız olacaktır.

bedava internet

Burada firmalar bedava günleri sağlayarak salla kazan, kazı kazan ve sil süpür gibi seçeneklerle sizlere sürpriz hediyeler vermektedir. Burada hediyelerin geneli bir hafta ve bir gün ile sınırlandırılmıştır. İnternet hediyeleri de çok fazladır. Yaklaşık olarak 1 GB veya 2 GB seçenekli hediyeler sizlere sağlanacaktır. Nadir de olsa aylık olarak kullanabileceğiniz 500 GB lara varan hediyelerle de karşılaşabilme imkanınız oldukça fazladır.

sil süpür

Ayrıca haftalık olarak bu hediyelerin sizlere sağlanması oldukça avantajlı olacaktır. Her hafta İnternet kazanabilme imkanınız da bulunmaktadır. Bu konu hakkında daha fazla bilgi alabilmek için lütfen operatörler ile iletişime geçiniz.

İndir Kazan, Kullan Kazan, Oyna Kazan Yöntemleri

Bazı firmalar kullanım oranlarını artırabilmek veya izlenme tıklanma sayılarını artırabilmek amacıyla karşı tarafa çeşitli ödüller sağlamaktadır. Bu ödüller ise genelde internet seçeneği olmaktadır. İnternette dolaşırken bazen yan kısımda reklamlarda oyunu oynadım bilmem kaç GB İnternet kazandım şeklinde ifadelere çok fazla rastlamaktayız.

İşte sizlerde bu türlü seçenekleri kontrol ederek bedava internet kazanabilirsiniz. Peki, ama nasıl bedava kazanabilirim ve bu reklamları nereden bulabilirim şeklindeki sorulara yine İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalar katkı sağlayacaktır. Bu sadece tanımadığınız firmalar değil aynı zamanda kullanmış olduğunuz veya başka operatörlerin de kampanyası olabilir.

Bir örnek ile açıklanması gerekirse Turkcell denetimi alında ve Turkcell ortak çalışmasının bir ürünü olarak Türkiye’nin ilk yerli arama motoru olan Yani uygulamasının kişiler tarafından kullanılması ve daha fazla kişilere iletilebilmesi için firma uygulamayı indirip ilk aramayı yapan herkese aylık olarak ayrıca her ay 1 GB İnternet hediye edeceğiniz açıkladı. Bu açıklamadan sonra Türkiye’de yani uygulamasının indirilme sayısı rekor kırdı diyebiliriz. Ayrıca bu uygulamayı sadece Turkcell kendi kullanıcılarına sağlamadı.

bedava internet

Türkiye’de bulunan tüm kullanıcılar ve kişiler bu uygulamadan bir tık ile kazanç sağlayabildiler. Bu indirme oranları üzerinden de ne kadar İnternet düşkünü ve ihtiyacı olan bir toplum olduğumuzun yorumunu yapmamız da aşikar. Sizlerde bu şekilde operatörlerin sağlamış olduğu imkanları takip ederek dinle kazan indir kazan, oyna kazan veya kayıt ol kazan gibi seçenekleri araştırıp sizlere en uygun seçenekleri elde ederek daha fazla İnternet kazanabilirsiniz.

BİP Uygulamasını İndirerek Bedava İnternet Kazanın

Yine Turkcell ortak çalışması ile oluşturulan ve Türkiye’nin Whatsapp formatta olan ilk yerli konuşma uygulaması bip in daha geniş kitlelere ulaşabilmesi ve daha fazla kişi tarafından yaygınlaşarak kullanım alışkanlığı sağlanabilmesi için uygulamayı indiren herkese koşulsuz şartsız bir haftalık bedava internet paketleri sağlandı. Ayrıca arada 2 3 ay gibi bir zaman geçip tekrar uygulamayı indiren kişilere de bu imkan tekrar tekrar verildi.

bip

Burada kişilerin sürekliliğinin sağlanması ve daha fazla internet kazanabilmeleri için ise grup kurarak kazanabilmelerini Bip içerisinde bulunan ürünleri indirerek bu ürünlerden dergilik uygulamalarından faydalanabilmeleri durumunda da ekstra internet paketleri sağlanmaktadır.

Sizlerde bu konuda daha detaylı bilgiler alabilmek için lütfen İnternet üzerinden çeşitli araştırmaları sağlayın. Yani bir kişinin Bip uygulamasını indirmesiyle yaklaşık olarak 3 GB gibi bir oranda bedava internet kazanabilme imkanı oluşmaktadır. Burada da herhangi bir kullanıcı kitlesi ayırt edilmeksizin bu uygulamalar sizlere sağlanmakta herkesin bunlardan yararlanması sağlanmaktadır. Ayrıca bir başka avantaj ise Bip uygulaması üzerinden müşteri hizmetleri ile mesajlaşarak bedava İnternet paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Burada karşı taraf sizlere ne kadar servisin sağlamış olduğu bedava İnternet seçeneği varsa bütün bunları tek tek sıralamaktadır. Sizlerde bu imkanlardan kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talepleri İle GB Kazanın

Firmalar kişilerin en hassas noktalarını belirlemekte ve genelde topu hep o yöne atmaktadır. Bunlardan birisinin de İnternet olduğu kaçınılmazdır. Burada firmalar otomatik ödeme talimatı veren kişilere koşulsuz şartsız 1 GB İnternet kazanacaklarını ifade etmektedir. Otomatik ödeme talimatından hem banka kazançlı çıkmakta hem de sizler 1 GB kazanarak mutlu olarak ayrılmakta ve fayda sağlamaktasınız. Bu tür kampanyalar genelde sınırlı şekilde piyasaya sürülmektedir.

Yani kullanıcılar için belli bir rakam belirlenmiş ve o kullanıcıya ulaşıldığı zaman bir başka müşterinin otomatik ödeme talimatından GB kazanma imkanı olmayacaktır. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak ve kendi firmanızın şartlarının ne durumda olduğunu öğrenip daha sağlıklı bilgiler alabilmek için lütfen otomatik ödeme talimatı vereceğiniz firma ile iletişime geçmeyi ihmal etmeyiniz. Çünkü her firmanın kendine belirlemiş olduğu kriterler ve şartlar farklılık gösterecektir.

Çeşitli Yükleme Kanallarını Tercih Ederek Kazanın

Firmaların kişilere sağladıkları bir başka bedava İnternet kaynaklarından birisi ise çeşitli yükleme kanallarını kullanılması ile kazanabilme imkanıdır. Burada bu yükleme kanalının yaygınlık kazanabilmesi için kişilere bedava paketler hediye edilmektedir. Örneğin hattınıza TL yükleyebilmek için İnternet bankacılığını kullanmanız ve İnternet üzerinden TL yüklemeniz durumunda sizlere anında 1 GB bedava İnternet sağlanacaktır. Burada yalnızca bu avantaj bir kereliktir. Yani ikinci bir İnternet kanalını kullanarak yapmış olduğunuz yüklemelerde herhangi bir kazanç sağlama imkanınız bulunmamaktadır.

Bu şekilde sadece İnternet bankacılığı kullanılarak değil farklı kanallarla yapılan yüklemelerde de İnternet kazanabilme imkanınız vardır. Örneğin son dönemlerde oldukça fazla yaygınlaşan ve temassız para olarak nitelendirilen paypal ile ödemede de bazı firmalar bedava İnternet paketleri sağlamaktadır sizlerde bu imkanlardan yararlanarak kendi kullanmış olduğunuz operatörlerin ne gibi ödeme seçeneklerine hangi avantajları sağladığına dikkat edip araştırma yaparak onlarca GB bedava İnternet kazanabilirsiniz.

4.5 G İmkanı İle Bedava İnternet Kazanmak

Türkiye uyduya yeni bir uydu gönderimi sağladıktan sonra iletişim ağı konusunda daha kaliteli hizmetler sağlamaya başlamıştır. Bu etkinliklerden birisi de önceden telefon ağlarımızı 3 G olarak kullanırken bir anda 4.5 G olarak kullanmaya başladık. İşte burada ülke olarak 4.5 G kullanımlarını telefonlarınız da aktif hale getirmeniz durumunda milyonlarca vatandaşa bedava İnternetler sağlandı. Bu GB oranları da oldukça uçuk miktarlarda idi. Sizlerde eğer hala bu imkanlardan faydalanmadı iseniz 4.5 G yazarak 2222 ye gönderim sağlayıp bedava İnternet seçeneğinden anında faydalanabilirsiniz. Bu seçenekten faydalanabilmeniz için sadece telefonlarınızın 4.5 G uyumlu bir cihaz olması yeterli olacaktır. Burada eğer cihazınız uyumlu değilse maalesef ki bedava İnternet hakkından fayda sağlamanız mümkün olmayacaktır. Ayrıca bu haktan her vatandaş sadece bir kere fayda sağlayabilecektir. Bunun yanında he Türkiye kazanacak hem de sizler daha kaliteli bir ağ üzerinden iletişim sağlamış olacak hem de bedava GB kazanma şansına sahip olacaksınız. Bu haktan fayda sağlayabilmek için mutlaka SMS atılması gerekmektedir. Ayrıca sizlere sağlanan GB’lar ise sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Faturalı Hatlara Geçerek 12 Ay Boyunca Bedava İnternet

Faturalı hat kullanan müşteri sim kart operatörleri için bulunmaz bir nimet olarak nitelendirilebilir. Bu kartlarda faturalı kullanmayı taahhüt eden müşterilerini çekmek ve bunu tercih eden müşterilerini ödüllendirmek adına firmalar bedava internet sözü sağlamaktadır. Burada sizin yapmanız gereken ek şey ise faturalı hat kullanmaya karar verme işlemi olacaktır. Faturalı hat kullanan her müşterisine hiçbir ayrım gözetmeksizin vermiş olduğu taahhüt boyunca bedava İnternet seçeneği sunulacaktır.

Yani burada sizlerin yapmış ve satın almış olduğu paketlerin üzerine her ay otomatik olarak paketlerinizin yenilenme süresi boyunca bedava internetler de hattınıza koşulsuz şartsız yüklenecektir. Bu imkanlar sadece mevcut kullanıcıların faturalı hatlara geçmesinde değil aynı zamanda yeni hat alırken faturalı kullanmayı tercih eden müşteriler içinde geçerlidir. Genel şartlar bu şekilde olsa da mutlaka kendi servis sağlayıcınız ile iletişime geçmeyi ihmal etmeyiniz.

Tuşlama Yöntemlerini Kullanarak Bedava İnternet Kazanma

Bir zamanlar oldukça yaygın olmasına karşılık günümüzde popülerliğini yitirmiş gibi değerlendirilebilir. Saça tuşlama yöntemleriyle bedava internet kazanılması hala da günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir. Buna bir örnek verecek olursak Turkcell hat kullanıcılarında yapıldığı zaman işe yarayan bir yöntem olarak nitelendirilebilir. Büyük harfler ile İPTAL yazıp 3462 ye gönderin kıs bir süre sonra size gelen mesajı evet veya hayır olarak cevaplandırmanız istenecektir.

Burada gelen mesaja yine büyük harfler ile EVET seçeneğini yazın ve gönderin burada koşulsuz şartsız sizlere geçerli bir hafta boyunca 1 GB gibi bir bedava İnternet paketi sağlanacaktır. Tüm bu seçenekler her operatör için farklılık gösterebilir. Burada sakıncalı olan durum ise kişilerin neyi iptal ettiği ve neye evet dediğinin bilinmemesi durumudur. Ancak tecrübe ile sabit olmakla birlikte hiçbir şekilde başınıza bir iş gelmeyeceğine emin olabilirsiniz. Denendi ve test edildi.

Bedava İnternet Sağlayan Uygulamaları İndirerek Kazanma Şansı

Burada bahsetmiş olduğumuz şu uygulamayı indirin ve bu kadar GB kazanın şeklinde bir uygulama değildir. Burada bahsedilen sizlere küçük hileler ile bedava internet sağlayan programları indirmeniz olacaktır. Bedava İnternet sağlayan bu tarz uygulamalar piyasada çok fazlaca bulunmaktadır. Ancak bu uygulamalar genelde yabancı dil ağırlıklı olmalarından ve hilelerini çözebilmek mümkün olmadığından dolayı kendi başınıza bedava seçenekleri gerçekleştirmeniz pek de mümkün olmayacak ve üçüncü kişilerden yardım almanız gerekecektir.

Bu gibi uygulamaların neler olduğuna kısa bir araştırma ile erişebilirsiniz. Ayrıca uygulama simlerini elde ettikten sonra ise uygulamaların hakkında yazılan blog tarzı yazıları takip ederek veya Youtube üzerinden uygulamadan bedava İnternet kazanabilme imkanını ve adımlarını tek tek sizlere açıkça anlatan videoları izleyebilirsiniz. Bu adımlar sayesinde defalarca bedava internet kazanabilme şansınız vardır. Bu uygulamaların güvenilirliği ve uygulanabilirliği ise tartışma konusudur.

Ancak denemekten hiçbir zarar olmayacağı kanısı ile hareket ederseniz birincisinde olmasa bile ikinci denemenizde veya başka bir uygulamada kolaylıkla kazanç sağlayıp bedava İnternet paketi sağlayabilirsiniz.

Küçük hilelerle Bedava İnternet

Burada telefonlarınızın ve servis sağlayıcıların sizlere vermiş olduğu küçük açıkları elde ederek bazı yöntemler sayesinde bedava İnternet kazanabilirsiniz. Bunlara en güzel örnekleri ise yine Youtube kanalından kullanıcıların sağlamış olduğu ve çektikleri videolara ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Burada videoların altına yapılan yorumlar sayesinde de bu açıkların nasıl değerlendirilebileceği ve kişilerde nasıl etkiler verdiğine dair yorumlar ile fikir sahibi olabilirsiniz. Bunlar basit tuşlama ve basit hileler olarak nitelendirilmektedir. Burada İnternet elde edebilmek için telefonunuzun İnternet sağlayıcısını desteklemesi gerekmektedir. Bazı sayıları girip APN ve AKN üzerinden boşluklardan faydalanarak elde edebilirsiniz.

E fatura yöntemi ile bedava İnternet

Firmalar artık kırtasiyecilik ve baskı masraflarından kurtulabilmek için kişilere faturalarını E fatura olarak göndermeyi planlamaktadır. Burada hem telefon faturanızı hem İnternet faturanızı hem de kredi kartı gibi tüm faturalarınızı e fatura seçeneği ile talep edebilirsiniz. Ve bu talepleriniz doğrultusunda da sizlere bedava İnternet paketleri hediye edilecektir. Bu sayede hem doğaya katkı sağlayacak hem de bedava İnternet paketinizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Karşılıksız İnternet Paketlerinden Yararlanın

Şimdiye kadar ki yazımızda sizlere hep İnternet paketini bedavaya getirmeniz yollarının bir karşılık durumlarından bahsettik. Ancak bazı firmalar İnternet paketlerini herhangi bir karşılık beklemeden de sizlere sadece bir mesaj ile oldukça yüksek oranlarda sağlamaktadır. Bunu sadece operatörlerini kullanan sıradan bir müşteri olmanız da yeterli olacaktır. Burada her operatörün sağlamış olduğu seçenekler ve İnternet kazanmak için attığınız mesajlar farklılık gösterecektir. Burada Vodafone için bir örnek verilecek olursa: Super2GB yazarak 3636 ya göndermeniz durumunda servis sağlayıcınız sizlere anında hiçbir koşul ve şart gerektirmeden 8 GB gibi bir oranda aylık veya haftalık seçenekler sunacaktır. Sizlerde diğer hat operatörlerinin müşterilerine sağlamış olduğu karşılıksız bedava İnternet paketlerini inceleyebilirsiniz. Bu paketler kişilerin en çok sevdiği ve en tercih ettiği imkanlardan birisidir.

Takımınıza Destek Olarak Bedava Paketler Kazanabilirsiniz

Maç ve taraftar tutkunlarının hem takımlarına destek sağlamaları aynı zamanda da bedava internet kazanma hakları bulunmaktadır. Burada kişilerin ayrıca lig hattına sahip olması gibi bir durum da söz konusu değildir. Herkes bu imkandan faydalanabilir. Operatörleri üzerinden taraftarı oldukları takımı takip ederek anında 1 GB kazanabilme imkanları vardır. Bunun karşılığında takıma destek için sizlerden herhangi bir maddi talep de istenmeyecektir. Sadece takımınızı sanal alemde takipçisi olarak desteklemeniz ve maç durumlarında takımınıza moral sağlamanız bedava İnternet paketi kazanmanız için yeterli olacaktır.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu