BlogOyun

Bilgisayarda PUBG Mobil Nasıl Oynanır Kesin Çözüm

PUBG, birçok oyun fanatiği tarafından sevilen yeni trend mobil oyunudur. Bu çevrimiçi tabanlı birçok oyunculu hayatta kalma oyunudur. İlk sürümü sadece bilgisayar ve Xbox içindi. Bu arada, ilk kez 2018’de telefonlar için Asya’da öne sürüldüğü ve yakında Kuzey Amerika’da piyasaya sürüleceği belirtildi.

Bu oyunu birçok oyuncu daha büyük bir ekranda oynamayı isteyebilir. Neyse ki bu sorunun birçok çözümü var. Bu yazıda, farklı üçüncü parti araçların yardımıyla Bilgisayarda PUBG Mobil Nasıl Oynanır öğrenebileceksiniz. Öncelikle aşağıdaki yazılımlardan herhangi birine sahip olmanız gerekir.

Bilgisayarda PUBG Mobil Nasıl Oynanır ApowerMirror

ApowerMirror uygulamanın kullanılmasıyla, bilgisayar elemanları ile oyunun hakimiyetini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, üzerinde PUBG oynatırken ekranınızı da kaydedebilirsiniz. Telefonunuzu bilgisayara bağladığınızda telefon ekranı bilgisayarınıza yansıtılacaktır.

Ekrandaki anahtarları istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz ve bir dahaki sefere ekran klavyesini açıp oyun içi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. ApowerMirror’u seçtiyseniz, gezinmesi oldukça kolay ve yalnızca cep telefon ekranını aktarmaktan başka işlemlere de izin vermektedir.

BlueStacks ile PC’de PUBG Mobile Oynama

BlueStacks, PC’de PUBG mobil oynamak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. Bu araç ile PUBG mobile bilgisayar kurulumu ayarları özelleştirilebilmektedir. Uygulamayı ve PC’nizdeki PUBG APK dosyasını indirin. İndirilenler içerisindeki bu uygulamanın install apk düğmesine tıklayın.

BlueStacks‘ta PUBG‘yi açın ve ardından hesabınıza giriş yapın. Gerekli ekran ölçülerinin uygulayın. DPI’ı yüksek olarak ayarlayın ve ardından motor seçeneğini tıklayın ve Open GL olarak ayarlayın. Daha sonra CPU çekirdeği ve RAM’i seçebilir ve ayarlardan çıkabilirsiniz. Artık oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Nox App Player ile PC’de PUBG Mobile Oynama

Bu uygulama telefon gibi bilgisayarı kullanmayı ve PUGB oynamayı sağlamaktadır. Bu uygulama ile PUBG oynamak için şu adımları izleyebilirsiniz.

  1. Uygulamayı bilgisayarınıza indirin ve kurulumu gerçekleştirin
  2. Açık kaynak kodlu dosyayı PUBG oyunu için indirin ve Nox App Player’ı açın.
  3. Apk dosyasını sürükleyip Nox’a bırakın ve Nox’a yüklemeye başlamak için tıklayın.
  4. Oyunu yükledikten sonra, şimdi bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Aynı işlemleri diğer araç MEmu App Player uygulama yöneticisi ile de yapabilirsiniz. Bu özellikleri kaldırabilen bilgisayara yükleyebileceğinizi düşündüğünüz uygulamayı kurun.

Ayrıca dikkatinizi çekebilir: PUBG en iyi silahlar

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu