Oyun

Bilgisayarda PUBG Mobil Nasıl Oynanır Kesin Çözüm

Pubg Mobil her ne kadar cep telefonuiçin hazırlanmış olsa da bilgisayar üzerinde de gün geçtikçe oynanmaya başlamıştır. Cep telefonu yada bilgisayarda Pubg oynamak elbet de tercih meselesidir. Kimi oyuncu cep telefonunda Pubg oynamak isteyebilir kimisi de bilgisayarda. Peki cep telefonunda oynanan bir oyun nasıl bilgisayarda oynanabilir. Bu yazımızda sizlerle bilgisayarda Pubg Mobil nasıl oynanır hakkında bilgi vereceğiz.

Bilgisayarda PUBG Mobil Nasıl Oynanır?

Bilgisayarda PUBG Mobil Nasıl Oynanır
Bilgisayarda PUBG Mobil Nasıl Oynanır

ApowerMirror uygulamanın kullanılmasıyla, bilgisayar elemanları ile oyunun hakimiyetini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, üzerinde PUBG oynatırken ekranınızı da kaydedebilirsiniz. Telefonunuzu bilgisayara bağladığınızda telefon ekranı bilgisayarınıza yansıtılacaktır. Ekrandaki anahtarları istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz ve bir daha ki sefere ekran klavyesini açıp oyun içi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. ApowerMirror’u seçtiyseniz, gezinmesi oldukça kolay ve yalnızca cep telefon ekranını aktarmaktan başka işlemlere de izin vermektedir.

BlueStacks ile Bilgisayarda PUBG Mobile Oynama

Bilgisayarda PUBG Mobil Nasıl Oynanır
Bilgisayarda PUBG Mobil Nasıl Oynanır

BlueStacks, PC’de PUBG mobil oynamak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. Bu araç ile PUBG mobile bilgisayar kurulumu ayarları özelleştirilebilmektedir.

1. Uygulamayı ve PC’nizdeki PUBG APK dosyasını indirin.

2. İndirilenler içerisindeki bu uygulamanın install apk düğmesine tıklayın.

3. BlueStacks‘ta PUBG‘yi açın ve ardından hesabınıza giriş yapın.

4. Gerekli ekran ölçülerinin uygulayın. DPI’ı yüksek olarak ayarlayın ve ardından motor seçeneğini tıklayın ve Open GL olarak ayarlayın.

5. Daha sonra CPU çekirdeği ve RAM’i seçebilir ve ayarlardan çıkabilirsiniz. Artık oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Nox App Player ile Bilgisayarda PUBG Mobile Oynama

Bu uygulama telefon gibi bilgisayarı kullanmayı ve PUGB oynamayı sağlamaktadır. Bu uygulama ile PUBG oynamak için şu adımları izleyebilirsiniz.

1. Uygulamayı bilgisayarınıza indirin ve kurulumu gerçekleştirin

2. Açık kaynak kodlu dosyayı PUBG oyunu için indirin ve Nox App Player’ı açın.

3. Apk dosyasını sürükleyip Nox’a bırakın ve Nox’a yüklemeye başlamak için tıklayın.

4. Oyunu yükledikten sonra, şimdi bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Aynı işlemleri diğer araç MEmu App Player uygulama yöneticisi ile de yapabilirsiniz. Bu özellikleri kaldırabilen bilgisayara yükleyebileceğinizi düşündüğünüz uygulamayı kurun.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı