Blog

Binance Ağ Talebi Reddedildi Ne Demek? Nasıl Çözülür?

Binance uygulama hesabınızdan çıkış yapmış ve tekrar hesabınıza girerken binance ağ talebi reddedildi hatası alıyorsanız panik yapmayın. Böyle bir durumda ilk başta aklınıza şifrenizi yanlış girmiş olabileceğiniz aklınıza gelmiş olabilir. Şifre yanlış girmiş olsanız yanlış şifre yada kullanıcı adı hatası alırdınız. Peki nedir bu ağ talebi reddedildi ve nasıl çözülür?

Ayrıca Binance Türkçe yapma ile ilgili videolu anlatım konumuza da bakmak isteyebilirsiniz.

Binance Ağ Talebi Reddedildi Nedir ve Nasıl Çözülür?

Binance ağ talebi reddedildi hatası Binance uygulamasına yada bilgisayardan tarayıcıdan hesabınıza girerken karşılaşabilirsiniz. Bu hatanın nedeni Binance uygulaması yada web sitesinde herhangi bir güncelleme yapılmasından kaynaklanmaktadır. Güncelleme esnasında Binance web sitesinin ve uygulamasının bulunduğu sunucular ile iletişimi askıya alınmaktadır yada benzeri nedenlerdir. Yani özetle güncelleme yapılmaktadır ve hatanın kaynağı bu yüzdendir.

Ağ Talebi Reddedildi Çözümü

Bu hatanın sebebi olarak yukarıda Binance uygulamasında yada web sitesinde güncelleme olduğundan bahsetmiştik. Güncelleme bitene kadar beklemekten başka çareniz bulunmamaktadır. 15 er dakikalık yada 30 ar dakikalık aralıklarla hesabınıza girmeyi deneyiniz.

Alım Satım Esnasında Karşılaşılan Ağ Talebi Reddedildi Hatası ve Çözümü

Binance uygulamasında herhangi bir coini alım satım yaparken karşılaşılan ağ talebi reddedildi hatası Binance da var olan aşırı alım yada satım olmasından kaynaklanmaktadır. Şayet elinizdeki coini böyle bir durumda satmak istiyorsanız satış fiyatında bir kaç kademe aşağı satarak bu hatadan kurtulabilirsiniz. Ayrıca satacağınız coini yüzde ellisini satarak da bu hatadan kurtulabilirsiniz.

binance ag talebi reddedildi
binance ağ talebi reddedildi

Binance Nedir?

Binance bir çok ülkede ve bir çok ülkenin para biriminde kripto para alım satım işlemlerinde kullanılan bir uygulamadır. Uygulama bu özelliği sayesinde milyonlarca dolarlık işlem hacmine ulaşmaktadır.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu