Kapat
BİP Messenger Grup Görüntülü Görüşme
Android 268 views 0

BİP Messenger Grup Görüntülü Görüşme Nasıl Yapılır

BİP Messenger Grup Görüntülü Görüşme Turkcell BİP Messenger uygulaması ile tüm operatörlerin kullanımına sunulmuştur. Turkcell BİP Messenger uygulaması ile 3, 4, 5 ve en fazla 6 kişilik gruplar kurarak arkadaşlarınızla Grup Görüntülü Görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Grup görüntülü görüşme yapabilmeniz için BİP Messenger uygulamasının görüntülü konuşma yapacağınız kişilerde yüklü olması gerekmektedir. BİP Messenger uygulaması her ne kadar Turkcell’e ait olsa da, diğer tüm operatörler tarafından sadece internet paketlerinin verilerini harcayarak kullanabilirler. BİP Messenger için herhangi bir ekstra ücret ödemeniz gerekmemektedir.


BİP Messenger Grup Görüntülü Görüşme Nasıl Yapılır

Grup görüntülü konuşmaya başlamak için aşağıdaki adımları izleyiniz.

  1. BİP Messenger uygulamasını açın.
  2. Uygulama içerisinde sağda bulunan mavi renkli + simgesine dokunun.
  3. Açılan sayfada en üstte bulunan Yeni Grup seçeneğini tıklayın.
  4. Grubunuzda görüntülü konuşmak istediğiniz en fazla 6 kişiyi seçin.
  5. Grubunuza bir isim verin.

Oluşturduğunuz gruba giriş yapın. En üstte sağ tarafta bulunan Kamera simgesine dokunun. Artık grubunuzda bulunan kişilere görüntülü arama gitmiştir. Grubunuzda ki kişiler görüntülü aramaya cevap vermesi halinde grup görüntülü arama başlayacaktır.

Görüntülü konuşmayı kabul etmeniz esnasında cep telefonlarınız da ses ve kamera erişimini izin vermeniz ile ilgili bir uyarı çıkabilir. Uyarıları kabul ettikten sonra görüşmeniz başlayacaktır.

BİP Messenger Grup Görüntülü Görüşme

Grup Görüntülü Görüşme Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Grup görüntülü konuşmadan istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Ayrıldığınız görüşmeye tekrardan katılabilirsiniz. Grup görüntülü konuşma devam ettiği sürece konuşmaya sonradan dahil olabilirsiniz. Grup görüntülü konuşma esnasında cep telefonunuzda ısınma problem yaşayabilirsiniz.

BİP Messenger Hakkında Kısa Bilgiler

BİP Messenger ile oluşturduğunuz grup da telsiz konuşması yapabilirsiniz. Konuşmanız grubunuz açıkken play tuşuna basmadan çalacaktır. BİP Messenger uygulaması ile bulunduğunuz konumu gönderebilirsiniz. BİP Messenger uygulaması ile TL gönderimi yapabilirsiniz.

BİP Messenger uygulamasının bu özelliği ile ayrı yerlerde buluna bir çok aile, akraba ve dostlar aynı ortamda bulunuyor gibi görüntülü görüşme gerçekleştirebilmeleri çok önemlidir. Bu sayede birbirlerinden uzak olan aile, akraba yada dostlar bir nevi hasret giderebilmektedirler. bİP Messenger’ın Grup Görüntülü Görüşme özelliğini dünyaca ünlü mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’dan çok daha önce kullanıma sunması BİP’e ayrı bir artı da katmış oldu.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.