Kapat
Reklam Alanı
Stronger
Sinema 162 views 0

Bir Dram Filmi Stronger (Pes Etme)

Stronger (Pes Etme)

Dram filmlerini seven izleyici kitlesine duyurulur! Biraz biyografi baya da dram içeren film Stronger 1 Aralık’ta vizyona girecek ve seyircilerin beğenisine sunulacak.

Stronger (Pes Etme) Oyuncuları

Jake Gyllenhaal,  Tatiana Maslany,  Miranda Richardson,  Richard Lane Jr. Clancy Brown gibi oyuncuların oynadığı filmde başrol karakterine tabi ki Jake Gyllenhaal hayat veriyor. Yönetmenliğini David Gordon Green’in yaptığı filmin senaristi ise John Pollono.

Stronger (Pes Etme) Filminin Konusu

Aslında çok iyi niyetli fakat hayatı boyunca elle tutulur bir başarı elde edememiş Jeff Bauman (Jake Gyllenhaal) şans eseri eski sevgilisi Erin (Tatiana Maslany)’ le karşılaşır. Jeff içindeki sevginin bitmediğini fark eder ve Erin’i yeniden kazanmaya karar verir. Maraton koşucusu olan Erin’e bitiş çizgisinde elinde bir pankartla onu bekleyeceğinin sözünü verir. Fakat Erin’in yaklaştığı anda bitiş çizgisinde bir bombalı saldırı olur. Jeff bu saldırıdan kurtulur ama iki bacağını kaybeder.

Stronger

Olayın faillerinin yakalanmasında büyük rol oynayan Jeff bir kahramana dönüşse de bacaklarını kaybetmekten dolayı büyük bir bunalıma girer. Ama Erin ve onu sevenler Jeff’i yalnız bırakmaya hiç niyetli değillerdir. İki bacağını da kaybetmesi üzücü fakat yaşamın bitmediğini hayatını böylede idame edebileceğine inandırmaya çalışacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.