Kapat
Black Desert Online
Oyun 169 views 0

Black Desert Online

Black Desert Online

Oyun dünyasında her gün eklenen yeni bir oyun sayesinde oyun severler büyük bir mutluluk yaşıyorlar. Son olarak Black Desert Online oyunu birçok oyun sever tarafından büyük bir merakla beklenen oyun seriydi. Artık bu oyunu oynama imkanına sahip olacaksınız.

Black Desert Online, MMORPG oyunlarından biraz farklı tarzda yapılmış bir oyundur. Bu oyun içerisinde Sandbox adı verilen oyun türüne ait içeriklerde bulunmaktadır. Bu sayede oyuncular kendi isteklerine göre yeni karakterler yapma imkanına sahip oluyorlar. Oyun içerisinde çok farklı ortamlarda kendinizi bulma imkanınız vardır.


Oyunu diğer oyunlara nazaran biraz daha hızlı bir dövüş yapısına sahip oyundur. Oyunda seçtiğiniz karakterlerin çok farklı dövüş kompozisyonları vardır. Yaptığınız bir kombo sayesinde karşınızdaki karaktere çok fazla hasarlar verebilirsiniz. Oyun içerisinde çeşitli mekanlar sizleri beklemektedir. Saraylar, çadırlar, köşkler ve sıradan evler sizleri beklemektedir. Oyunun içerisinde farklı iklimsel değişiklikler sayesinde oyun içerisinde farklı bir boyutta kendinizi bulabilirsiniz.

Karakterler

Oyun içerisinde farklı karakter sınıflandırmaları mevcuttur. Bunlar; savaşçı, okçu, sahire ve vahşi karakterleridir. Kendi istediğiniz bir karakteri belirleyip oyun içerisinde onunla çok iyi bir zaman dilimi geçirebilirsiniz.

Black Desert Online oyununda çok fazla yenilik bulunmaktadır. Bu yenliklerden birisi de atlar ve fillerle oyun içerisinde onları binek haline getirme gibi bir seçeneğiniz vardır.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.