Reklam Alanı
Sinema 95 views 0

Bölük filmi 20 Ekim’ de sinemalarda!

Bölük filmi

Askeri filmler ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Askerliğini yapan her vatansever ya da milliyetçilik duyguları olan tüm insanlar askeri filmlere büyük bir ilgi göstermektedir. Son olarak Bölük adlı film 20 Ekim’ de sinemalarda vizyona giriyor.

Bölük filminin konusu; Filmde askerliklerini yapmak için büyük bir heyecan yaşayan gençlerin hikayeleri yer almaktadır. Genel olarak Bölük filminin konusu Bölük içerisindeki askerlerin duygusal hikayelerini anlatan bir filmdir. Askeri filmlerde genel olarak duygu ve vatanseverlik ön planda olmaktadır.

Bölük Filminin Oyuncuları: Adı Mutluluk adlı dizinin başrol oyuncusu Kaan Yıldırım ve Paramparça dizisiyle ekranlarda ünlenen Alina Boz filmin başrol oyuncularıdır. Filmdeki oyuncu kadrosu; Kaan Yıldırım, Hakan Kurtaş, Alina Boz, Aykut Akdere, Selim Akgül, M. Uğur Civaner, Salih Usta, Olgu Baran Kubilay, Süleyman Kabaali ve Avni Yalçın’ dan oluşmaktadır.

Bölük Filminde İlginç Tesadüf

Bölük filmin yönetmenliğini yapan Aytaç Ağırlar filmin çekimlerini yaptığı Çanakkale’de 1996 ve 1997 yılları döneminde askerlik yapmıştır. Aytaç Ağırlar yaptığı açıklama da bunun tamamen tesadüf olduğunu söylemiştir.

BU FRAGMANI İZLERKEN TÜYLERİNİZ DİKEN DİKEN OLACAK. teknozum EKİBİ OLARAK BÜYÜK BİR HEYECANLA FİLMİN GÖSTERİME GİRMESİNİ BEKLİYORUZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.