Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Business Whatsapp Artık Google Play'de
Gündem 254 views 0

Business Whatsapp Artık Google Play’de

Hayatınızın ve cep telefonlarınızın bir parçası olan whatsapp gün içinde belki de en çok kullanılan iletişim aracı. Online olarak haberleşme sağlanılan ve test sürüm için kullanılan business whatsapp tam sürümü ile artık Google play’de yer almış durumda.

Küçük İşletmeler Dâhil Kullanımı Genişletildi

Test sürümü olmasına rağmen birçok firma tarafından kullanılan whatsapp tam sürümü ile Google play’e eklendi. Küçük işletmelerin de kullanımında olan whatsapp günlük kullanılan whatsapp özelliğine ek olarak kullanıma açıldı. Kısa sürede şirketler tarafından kabulleneceği düşünülüyor. Bu sürüm şimdilik sadece Android özellikli telefonlar için geçerli. Sonrasında İOS içinde kullanıma açılacak. İçerik olarak farklı yapıda olan iş dünyası whatsapp’ı kullanımı pratik ve kolaylaştırıcı.Business Whatsapp Artık Google Play'de

İş Hayatında Büyük Kolaylık

Whatsapp ile kolay iletişim sağlanabilip, gerekli dosya e bilgi gönderimi sağlanabilecek. İtalya, İngiltere, Endonezya, Meksika ve ABD gibi ülkelerde kullanıma sunulan uygulama yavaş yavaş ülke geneline yayılacağı düşüncesinde. Diğer bağlantı aracı Fobito aracılığıyla APK vasıtasıyla beta sürümünden yararlanabilirsiniz. Whatsapp üzerinden sağlanan görüşmelerde görüşmelerinizi kaydedebilir dilediğiniz zaman geri dönüş sağlayabilirsiniz. Önceden sağlanan görüşmeler ile ilgili aklınıza takılan ya da hatırlamakta zorlandığınız zamanlarda whatsapp’dan erişim sağlayabilirsiniz. Sadece iş yerleri için değiş kişiler için de büyük pratiklik sağlayan sistem ile işleriniz daha da kolaylaşır. Özellikle dosya ya da evrak, resim gönderimi ya da ses kaydı, video gibi gönderimlerde mail ile uğraşmadan anında gönderim sağlayabiliyorsunuz. Bu yüzden kişiler tarafından da büyük kolaylık sağlar. Diğer iletişim araçlarına nazaran talep yoğunluğu fazladır. Size yazmasını istemediğiniz kişileri de engelleyebilirsiniz. Kullanım rahatlığı üzerinden ön sıralarda yer alıyor. İş hayatında da ekstra bir kolaylık sağlaması düşünülüyor.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.