Reklam Alanı
Yol Ayrımı
Sinema 95 views 0

Büyük Usta Şener Şen Yol Ayrımı’nda

Yol Ayrımı Filmi

Ülkemizin en iyi oyuncularından birisi olan Şener Şen, uzun bir aradan sonra bir filmle yine karşımızda olacak. Şener Şen, oynadığı tüm filmlerde izleyicilere keyifli anlar yaşatan bir oyuncudur. Uzun bir dönem ekranlardan uzak kalan usta oyuncu yeni bir film ile karşımıza çıkıyor.
Yol Ayrımı filmini usta yönetmen Yavuz Turgul yönetiyor. Yavuz Turgul, Av Mevsimi, Kabadayı, Gönül Yarası, İkinci Bahar, Eşkıya ve Süper Baba gibi filmlerin de yönetmenliğini yapmış usta bir isimdir.

Cem Yılmaz destekliyor!

Ünlü komedyen Cem yılmaz, sosyal medya üzerinden “10 Kasım’da sinemalardayız… Şener Şen ve Yavuz Turgul’dan önemli bir film” diyerek filme destek veren ünlülerden birisi oldu.

Yol Ayrımı filmi oyuncuları: Şener Şen, Mert Fırat, Nihal Yalçın, Rutkay Aziz, Çiğdem Selışık Onat, Ruhsar Öcal, Defne Kayalar, Şerif Erol ve Tilbe Saran gibi ünlü oyuncular Yol Ayrımı filminde rol alacaklardır.

Yol Ayrımı filminin konusu: Mazhar Kozanlı (Şener Şen), babasından kalan tekstil firmasını büyütmek için son derece titiz ve acımasız davranan bir insandır. Mazhar Kozanlı, bu firmayı büyütmek için ailesine karşı bile son derece acımasız davranan bir kişidir. Ancak Mazhar Kozanlı geçirdiği bir trafik kazası sonucu tamamen değişik bir insan olmaya karar vermiştir. Hayata karşı değişen bakış açısıyla birlikte pek çok sorunla uğraşacak olan Mazhar Kozanlı’nın dram hikayesini bu filmde göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.