Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Call Of Duty WW2
Oyun 424 views 0

Call Of Duty WW2 ne zaman çıkacak?

Call Of Duty WW2 ne zaman çıkacak?

Call Of Duty WW2 serisi oyunun merakla beklenen en son serisidir. Bu serinin 3 Kasım Cuma günü piyasaya sürülmesi bekleniyor. Oyun bir süre önce beta olarak kullanıcılarına sunulmuş ve gelen yorumlar hep olumlu yönde olmuştur.

Call Of Duty: WW2 için hatıra içerik Carentan Haritası

Call Of Duty WW2 yeni oyun serisi için özel bir harita olan Carentan haritası geliyor. Carentan haritası 2004 yılında Call Of Duty serisinin United Offensive görev paketinde Multiplayer kullanıcılar için sunulmuş haritadır.

Bu Carentan Fransa’da var olan gerçek bir kasabadır. İkinci Dünya Savaşı’nda birçok kanlı çarpışmaya ve ölümlere sahne olmuş bir kasabadır. Carentan daha önce 2004 yılında piyasaya sürülen Call Of Duty serisinde birçok insan tarafından sevilmiş bir haritadır. Activision bu haritayı oyun için sezon bileti alan kullanıcılarına bonus içerik olarak verecek. Haritanın oyunun ilerleyen evrelerinde diğer kullanıcılarıyla da paylaşılması bekleniyor. Ancak şimdilik sadece sezon bileti alan kullanıcılarına bu içeriği sunuyor.

Call Of Duty WW2 serisinin diğer serilerden daha kaliteli ve daha eğlenceli olduğunu belirtilmektedir. Oyun bizleri İkinci Dünya Savaşı’nın kanlı cephelerine götürüyor. Hem senaryo hem de Multiplayer olarak oyunu oynayabileceksiniz. Çoklu oyuncu modu sayesinde kendinizin ne kadar başarılı olduğunu göreceksiniz. Ancak oyun kurucuları bu başarıların hilesiz bir şekilde olmasını sağlamak amacıyla bir yazılım geliştirdiler. Bu yazılım sayesinde hile yapan kişiler hemen banlanacaktır.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.