Reklam Alanı
Dizi 180 views 0

Castle Rock Dizisi

Castle Rock Dizisi

Castle Rock dizisi fantastik, korku ve gizem tülerini bünyesinde barındıran bir dizi türü olacaktır. Bu dizinin yapımında Stephen King’in 2014 yılında piyasaya sürdüğü kitabından ilham alındı.
Castle Rock biri Amerikan dizisi olarak piyasaya çıkacaktır. Ünlü yazar Stephen King ve J.J. Abrams birlikte hareketinden yola çıkacak olan bu dizide merak edilen birçok konu var. Öncelikle dizinin çok büyük bir hayran kitlesi tarafında sabırsızlıkla beklendiği bilinmektedir.

Castle Rock Dizisini konusu

Castle Rock dizisinde Maine adlı bir eyalette meydana gelen esrarengiz ve gizemli olaylar anlatılmaktadır. Maine eyaletinden bulunan ormanda gizemli ve korku dolu anlara hazır olun. Bu dizideki esrarengiz olaylar sizleri çok etkileyecektir. Orman içerisinde gizemli olayları birlikte çözmeye hazır olun.
J.J. Abrams ve Stephen King tarafından televizyon ekranlarına sunulacak olan bu dizinin ne derece başarılı olacağı merak konusudur. Dizinin 2018 yılında piyasaya sürülmesi beklenmektedir. Dizinin içeriğinin tam olarak bilinmesine karşın herhangi bir içerik ve görsel paylaşımı henüz yapılmadı.

Dizinin Oyuncuları

Dizide oynayacak olan ünlü isimler ise şunlardır; Yeni Zelandalı aktris Melanie Lynskey (Two and a Half Men, Togetherness, Girlboss), Andre Holland (American Horror Story, The Knick), Jane Levy (Shameless), Sissy Spacek (Bloodline), Bill Skarsgård (Hemlock Grove), Steve Rasetta ve Frank Ridley dizide yer alacak oyunculardır. Oyuncu kadrosu ilerleyen zamanlarda daha da artış gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.