Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Cep Telefonu Numarasından Yer Bulma
ÇözümNet 258 views 0

Cep Telefonu Numarasından Yer Bulma

Cep Telefonu Numarasından Yer Bulma ; Özellikle anne babalar çocukları için nerede zaman geçirdiklerini, nerelere gittiklerini merak etmektedirler. Çocuklarını okula servisle gönderen veliler, yada yaya olarak gönderen veliler özellikle çocuklarının okula gidip gitmediklerini merak etmektedirler. Bunun dışında evli çiftler, sevgililer, arkadaşlar da eşlerinin, sevgililerinin yada arkadaşlarının nerede olduklarını merak etmektedirler. Telefon numarasından yer tespiti yapan bir çok uygulama mevcuttur. Bu tür uygulamalar ücretli ve çok pahalı olup deneme sürümleri de mevcuttur. Cep telefonu numarasında kimin nerede zaman geçirdiğini yada nereye gittiğini öğrenmenin yasal durumlarda kabul edilebilir olduğu gibi, bu durum bazı durumlarda kişilerin hayatının gizliliği anlamı da taşımaktadır. Yasal durumları daha çok anne-babalar ve iş yerleri dışında ve şehirler arası yolculuk yapan çalışanlar takip edilmek için kullanılabilir. Sıra geldi Cep Telefonu Numarasından Yer Bulma için kullanılan uygulamaları paylaşmaya.

Cep Telefonu Numarasından Yer Bulma

Hoverwatch

Hem GPS hemde Wi-Fi sinyallerini kullanarak uygulamanın kurulduğu kişinin cep telefonu numarasından nerede olduğu tespiti kolayca yapılabilmektedir. Uygulamanın yer tespiti yapılacak kişinin direkt olarak kurulması gerekmektedir. Uygulamanın deneme sürümü mevcut olup, deneme süresi bittikten sonra da hatırı sayılır bir ücret talep etmektedir.

mSpy

Bir diğer uygulamada mSpy uygulamasıdır. Bu uygulamada aynı şekilde GPS ve Wi-Fi sinyallerini kullanarak kişinin nerede bulunduğunu göstermektedir. Aynı şekilde bu uygulamanın da deneme sürümü mevcut olup, daha sonra belli periodlar için belirli ücret talep etmektedir.

Cep Telefonu Numarasından Yer Bulma

Mobile Tracker Free

Sizlere önerebileceğimiz en son uygulamamız ve en iyi deneme sürümüne sahip olan uygulamamız Mobile Tracker Free. Bu uygulama sadece bazı kısıtlamalara sahip olsa da bir çok yönden en iyi uygulamadır. Bu uygulama ile de, uygulama takip edilecek cep telefonunda yüklü olduğu sürece sınırsız olarak yer tespiti yapılabilmektedir.

Değerli teknozum takipçileri, sizlerle paylaştığımız bu uygulamaların Cep Telefonu Numarasından Yer Bulma özellikleri dışında bir çok özelliğe daha sahip olduğunu göreceksiniz. Diğer özellikleri kullanmanın yasal sınırlar içerisinde olduğunu lütfen unutmayınız. Ayrıca Cep Telefonu Numarasından Yer Bulma için ayrıca Google Play Store da da farklı uygulamalar bulunmaktadır.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.