Blog

Cep Telefonunda Fotoğraf Üzerine Yazı Yazma Uygulamaları

Mobil cihazlar pek çok özellik ve yan uygulamaları sayesinde bilgisayarların yerini almaya devam ediyor. Bu özelliklerinden bir tanesi olarak bilinen ve ek uygulama ile cihazda Fotoğraf Üzerine Yazı Yazma Uygulamaları olarak kullanılabilecek eklenti, kullanıcıların bilgisayara gerek duymasının önüne geçiyor. Söz konusu uygulamalar cihazın bağlı bulunduğu uygulama marketine erişim sağlanarak ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Özelliği cihaz içerisinde kullanabilmek ise oldukça kolaydır.

Fotoğraf Üzerine Yazı Yazma Uygulamaları ;Fontspiration

Yalnızca IOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanılabilen bu uygulama, sahip olduğu animasyon desteği ile dikkatleri çekiyor. Cep telefonunda fotoğraf üzerine yazı yazmak isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri alternatiflerden bir tanesi olarak, uygulama içerisinde birçok karakter seçimi yer alıyor. Uygulama kullanılarak hazırlanmış olan fotoğrafı GIF şeklinde kullanabilmek de mümkün. Birbirinden farklı renk ve font seçenekleri ile fotoğraf üzerine yazı yazabilmek bu uygulama ile gerçekleşebiliyor.

Phonto

Fotoğraf Üzerine Yazı Yazma Uygulamaları
Fotoğraf Üzerine Yazı Yazma Uygulamaları

Hem IOS hem de Android işletim sistemlerinde kullanılabilecek olan bu uygulama, fotoğraf üzerine yazı eklemek isteyenler için en iyi tercihlerden bir tanesi. Yüzlerce farklı font seçeneğine sahip olmasının yanı sıra, yeni font eklemesine de olanak tanıyan bir sisteme sahip olan bu uygulama, mobil cihazlarda özgünlük yaratabilmek açısından gereklilik sunuyor. Fotoğraflara eklenen yazı boyutu, yazı rengi ve fontunun yanı sıra yazıların aralık değerlerine kadar pek çok özelliği sunan bir uygulama olarak, mobil cihazlarda kullanılması tavsiye edilenler arasında yer alıyor.

Notegraphy

Klasik fotoğraf üzerine yazı ekleme programlarının yanında farklı bir konseptle kullanıcılarının karşısına çıkan bu uygulama, hazır vektörel şablonlar üzerinden yazı ekleme imkanı sunuyor. Direk fotoğraf üzerine yazı ekleme işleminin yanı sıra bu özelliği de kullanabilmek uygulama içerisinde mümkün oluyor.

Bu vektörel şablonların farklı modellerinin seçilebildiği ve dilerse kullanıcının kendi şablonunu yaratabileceği uygulama, yüzlerce farklı tasarım üzerinden seçim yapılabilmesineolanak tanıyor. Fotoğrafları konuşma balonları ile süsleyebilmek ve eğlenceli hale getirebilmek bu uygulama sayesinde mümkün oluyor. Mobil cihazlarda fotoğraf üzerine yazı yazabilmek için kullanılabilecek bu uygulamaların hepsi ücretsiz bir şekilde indirilebiliyorlar.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu