Reklam Alanı
Cingöz Recai filmi3
Sinema 74 views 0

Cingöz Recai Filmi Konusu Fragman

Cingöz Recai

1969 yılında bir sinema filmi olarak yayınlanan Cingöz Recai bu yıl 13 Ekim Cuma günü tekrar vizyona giriyor. Eski filmde Cingöz Recai’yi Ayhan Işık canlandırmıştı. Cingöz Recai Peyami Safa’nın kitabından uyarlanan bir filmdir. Cingöz Recai, çapkın, kibar ve asil bir hırsız olarak bilinen bir tiplemedir. Bu yıl Cingöz Recai ise Kenan İmirzalıoğlu’dur.

Filmin Konusu

2017 yılında yayınlanacak olan ve başrolünü Kenan İmirzalıoğlu’nun oynadığı Cingöz Recai filmi 13 Ekim’de sevenleriyle buluşacaktır. Cingöz Recai filminde Kenan İmirzalıoğlu kibar, zeki ve iyiliksever bir hırsız tiplemesini canlandırmaktadır. Yıllardır ara vermiş olduğu hırsızlık mesleğine geri dönecektir. Cingöz Recai yıllar sonra belalı bir çeteye dahil olarak hırsızlığa geri döner. Cingöz Recai ve ekibi bir teknoloji dehasının evini soymak için bin bir kılığa girerek, kimsenin bilmediği hedefe ulaşmaya çalışmaktadır.

Cingöz Recai hırsızlık planları yaparken unuttuğu tek şeyse Baş komiser Mehmet Rıza’dır. Mehmet Rıza komiser, Cingöz Recai’yi yakalamak için elinden gelen tüm kozları oynamaktadır. Filmde Hayalet Rolünü Musa Uzunlar canlandırmaktadır. Cingöz Recai’nin aşık olduğu Göze adlı karakteri Meryem Uzerli canlandırmaktadır. Bunun yanı sıra baş komiser Mehmet Rıza rolünü ünlü oyuncu Haluk Bilginer oynamaktadır.

Kenan İmirzalıoğlu’nun bu filmde ne kadar başarılı olduğunu görmek için 13 Ekim Cuma günü sinemalarda yerinizi almanız gerekiyor. Bakalım Cingöz Recai nasıl yakalanacak…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.