Kapat
Sponsor Reklamlar
Cosa Klima Paketi
İnceleme 207 views 1

Cosa Klima Paketi İnceleme

Cosa Klima Paketi

Teknolojinin hızlı ilerlediği bugünlerde, klima sektöründe de gelişmeler yaşanıyor. Bu anlamda incelediğimiz Cosa Klima Paketi’nde, tasarruf ve uzaktan kullanım yönünde geliştirmeler yapıldığını gördük. İncelediğimiz ürün, mobil uygulama ya da tarayıcılar üstünden klimanın uzaktan yönetilmesini sağlıyor. Cosa Klima Paketi kullanan kullanıcılar nerede olursa olsunlar, internet üzerinden klimalarını açıp kapatabildiği gibi ayarlarını da değiştirebiliyorlar. Paket, klimalar için üretilmiş olsa da isteyen tüketiciler kombiye göre de ayarlama yapabilirler.

Basit Kurulum

Cosa Klima Paketi’ni kullanabilmek için ilk önce paketin kurulumunu yapmanız gerekiyor. Kurulumu oldukça basit şekilde yapılabiliyor. Öncelikle paketi, klimayı görebilecek bir yere yerleştirip mobil uygulamasını indirerek gerekli yönergeleri takip edip kurulumu tamamlayabilirsiniz. Cosa uygulamasını klimanın her tipi için kullanma şansınız vardır.

Cosa Neler Yapıyor?

Cihazın en önemli özelliği, bulunduğunuz her yerden klimanızı kontrol edebilmenizdir. Mesela soğuk bir kış günü, eve gitmeden önce uygulama ile klimanızı çalıştırabilir, evinizi ısıtabilirsiniz. Uygulamanın diğer en önemli özelliği ise, haftalık programlama yapmasıdır. Klimanızı haftalık olarak programlayarak, evden giriş – çıkış saatlerinize göre sıcaklığı ayarlayabilirsiniz. Böylece enerji tasarrufu anlamında da avantaj sağlamış olursunuz. Cihazın en önemli iddiası da zaten bu yöndedir. Cosa’ya göre bu paketin kullanılması halinde ortalama %40 gibi bir enerji tasarrufu sağlanıyor. Gerçekten bu cihazın gereksiz tüketimi engellediği söyleyebiliriz.

“Cosa Klima Paketi İnceleme” üzerine 1 yorum

  1. Dogan sonmez dedi ki:

    Guvenli mod kalktı teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.