Blog

Denizbank Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma

Deniz Bank 1938 senesinde kurulmuş ve hızlı bir şekilde gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne parasal yardım sağlamak adına kurulmuş devlet bankasıdır. Büyük standartlar içinde sunmuş olduğu geniş ürün çeşitleri ile kısa zaman içinde Türk bankacılık sektörünün çok kaliteli ve saygın kurumları arasında bulunmuştur. Denizbank müşteri hizmetleri hızlı bağlanma sorunu asla yaşamazsınız. Size en iyi ve kaliteli hizmeti vermektedir. (Ayrıca bakınız: TEB müşteri hizmetleri hızlı bağlanma)

Denizbank Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma

Bu hizmet deniz bank müşterileri tarafından son derece sevilmiştir. Deniz bank her zaman kaliteli ve güvenilir, güler yüzlü bir hizmet vermektedir. Bu hizmetleri müşteri temsilcilikleri tarafından 24 saat olarak vermektedir. 0850 222 0 800 veya 444 0800 lü numaradan her zaman güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu

Deniz bank finans grubunun kuruluşu 1997 yılında Deniz bankın özelleştirmesi ile gerçekleşmiştir. Hükümetin devlet bankalarını birleştirmesi sonrasında banka Emlak bankası ile ortaklaşa hizmet vermiştir. Gerçekleşen özelleştirme ile Deniz bank zorlu grubu ailesine katılmıştır. 2006 yılında Zorlu Grubu ve Avrupa’nın en önemli grupları arasında olan Dexia şirketi ile anlaşma yapmıştır.

Dexia ile faaliyetlerini devam ettiren Deniz bank 2007 yılının haziran ayının sonuna kadar 13 iştiraki ve 303 tane şube ile Türkiye de 6. Büyük banka haline gelmiştir. Deniz bank 28 Eylül 2012 yılı sonrası Rusya Devletinin en büyük bankası Sberbank çatısı altına geçmiştir. Bu geçiş ile güzel bir hizmet vermeye devam etmiştir. Daha sonra 2013 yılında ise Citi Bank’ın Türkiye de bulunan bireysel sistem bölümünü satın almıştır. Böylece 600 binden fazla müşteri ve yaklaşık 1500 çalışanı bünyesine eklemiştir.

DenizBank’ın Vermiş Olduğu Hizmetler

Denizbank Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma

Deniz bank hizmetleri son derece yüksek olan iş ahlakı ile kurumsal yönetim ilkelerine bağlılığı ile hem kurumsal hem bireysel müşterileri ile büyük ilişkiler kurmuştur. Bu süre içinde odaklandığı küçük ve orta dereceli ortakları ile proje finansmanı ve bireysel müşterilerdir. Gemi finansmanı, turizm, tarım kredileri, sağlık hizmetleri, yurt dışı inşaat projeleri gibi çok alanda da ve pazarlarda faaliyetlerini devam ettirir.

Bankanın büyük hizmetleri arasında bireysel, KOBİ, altın, tarım, emeklilik ve afili bankacılık sunar. Deniz kredi kartı, sigorta ve BES, bireysel, yatırım ve kurumsal bankacılık ile en güvenli şekilde sunmaktadır. Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için ilk olarak Denizbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 800 aramalısınız. Daha sonra 2,1 ve 0 tuşlarını, tuşlayarak müşteri hizmetlerine çok hızlı şekilde bağlanılabilir.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu